Колишні розробники з ubisoft відкрили нову студію

19

Екс-працівники компанії ubisoft оголосили про створення нової студії під назвою nesting games. Співвласником студії стане італійський видавець digital bros, який з 2007 року видає ігри під своїм дочірнім брендом 505 game.

Ми хочемо повернутися до створення рольових ігор, в яких основна увага приділяється атмосфері, отличнимперсонажам, потужному розповіді і сильному ігровому процесу, – повідомив креативнийдиректор nesting games джордан тібуст. – ми хочемо піти від моделі» величезного світу”, повного іконок завдань, і повертаємося до досвіду, заснованого на змісті. Зрештою ми поважаємо час гравця. Незалежно від того, чи граєте ви в наші ігри протягом 30 хвилин або двох годин, ви завжди отримаєте цікавий контент і приємні враження.

We are proud to announce our opening today.nesting games is a fully-funded aaa single-player rpg studio founded by veterans from the industry.https://t.co/gjmua7pq1r#nestinggames #rpg #quebec

— nesting games (@nestinggames) august 5, 2021

Згідно з інформацією, яка з’явилася на офіційному сайтеnesting games, тибуст раніше брав участь у створенні assassin’s creed syndicate иаѕѕаѕѕіп’s creed odyssey – він був провідним геймдизайнером в обох проектах. Також до складу команди нової студії входять колишні співробітники ubisoft, такі якрежисер себастьян брассар, який працював над іграми prince of persia: the sands of time і splinter cell double agent і наративний дизайнер, сценарист джеймс міттаг, що брав участь у розробці assassin’s creed valhalla і immortals fenyx rising.

Дебютним проектомстудії nesting games стане ааа-гра, яка описується розробниками як однокористувальницька гра, орієнтована на розповідь і заснована на абсолютно новій грі.