Виправляємо помилку «Закладка не визначена» Word

420

Доброго дня. Текстовий редактор Microsoft пропонує унікальну можливість створювати вкладки з виносками в документі, щоб можна було швидко перейти до потрібного місця в тексті. Пам’ятайте, щось подібне було в шкільних підручниках, тільки для перегляду вмісту виноски доводилося перегортати книгу в самий кінець. Word надає більш ефективне рішення, але при його використанні іноді з’являється помилка «Закладка не визначена», як виправити дефект – дізнаєтесь в даній статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Джерело посилання відсутня!
 • Методи виправлення
  • Перевіряємо правильність назви полів

Джерело посилання відсутня!

Давайте розберемо джерела виникнення «несправності». Найчастіше вони виникають за наступних факторів:

 • Вказані неправильні назви полів. Припустимо, Ви використовуєте перехресні посилання, але вони вказують на неіснуючі (віддалені) об’єкти. Програма просто не може зрозуміти, куди її відправляти користувача після натискання на лінк. Ось і відображається помилка.
 • Проблеми з відображенням закладки, або вона відсутня. Таке трапляється, коли над документом працює кілька людей. Хтось інший міг запросто видалити потрібний елемент. Також, неприємна ситуація можлива за екстреного закриття програми (вимикання комп’ютера, збій в системі). Word не встигає зберегти внесені зміни, і це призводить до дефекту.

Методи виправлення

Якщо закладка не визначена в Ворді, як прибрати таке повідомлення? Слід усунути вищеописані причини, і тоді ситуація налагодиться. Давайте спробуємо це зробити.

Спочатку потрібно перевірити налаштування програми, адже вони можуть бути змінені не тільки користувачами, але і в результаті оновлення софта.

 • Відкриваємо Word, заходимо в меню «Файл» і там вибираємо «Параметри»:

Виправляємо помилку «Закладка не визначена» Word

 • Потім переходимо до додаткових опцій (вибираємо зі списку ліворуч), а праворуч знаходимо значення «Показувати закладки» і ставимо біля нього галочку:

Виправляємо помилку «Закладка не визначена» Word

 • Зберігаємо зміни, натиснувши на ОК.

Після цього в тексті з’являться елементи, оточені квадратними дужками [], якщо Ви додали закладку, виділивши певну частину вмісту. Якщо нічого виділено не було, то на місці додати вкладку з’явитися такий ось символ I.

Рекомендуємо:

 • Як відформатувати флешку, якщо вона не форматується
 • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
 • Виправляємо помилку 1603 при установці Skype
 • Smart File Advisor: огляд корисного додатка

Перевіряємо правильність назви полів

Поля потрібні для того, щоб формувати зміст документа, титульні сторінки. Тут варто розуміти, що значення має не унікальний текст закладки, а назва поля, відповідного їй. Якщо текст великий, то шукати в ньому потрібні дані – заняття непросте. Краще створювати все спочатку.

Рекомендую перейти за посиланням на офіційний сайт підтримки офісних додатків Microsoft, щоб ознайомитися із синтаксисом та таблицею універсальних кодів, необхідних для роботи з полями.

Наданої інформації досить, щоб дізнатися, як прибрати помилку «Закладка не визначена» Ворді. Я особисто не часто стикаюся з такою проблемою, але, якщо у Вас виникли питання – обов’язково напишіть мені в коментарях.

З повагою, Віктор!