Ubisoft додала в far cry 6 стрибок віри з assassin’s creed

27

Компанія ubisoft завжди любила додавати в свої ігри різного роду пасхалки і відсилання до інших тайтлів. У новій far cry 6 вже знайшли парочку таких, а головною стала вельми нехитра відсилання до серії assassin’s creed, яка, якщо ви піддастеся своїм інстинктам, може погубити вашого персонажа.

йдеться, звичайно ж, про знаменитий стрибок віри. Згідно історії, кожного ассасина з самого дитинства вчать його виконувати, щоб в потрібний момент зістрибнути в стіг сіна і сховатися від переслідування або ж просто скоротити дорогу. Головні герої far cry такому фокусу не навчені, але в деяких моментах гра психологічними маневрами змушує геймерів стрибати з великої висоти. Персонаж, як можна здогадатися, після несподіваної зустрічі з землею живим не йде.

одне з місць, в точності нагадують assassin’s creed в far cry 6, знайшов користувач twitter dezatwitch. У ролику на його сторінці можна побачити, як геймер спочатку забирається на висоту, а після підходить до класичної для assassin’s creed дерев’яній дошці. На цьому “тиск” не закінчується: як тільки користувач доходить до краю, з’являється знайома атмосфера тиші і спів птахів. Більш того, в момент, коли до заповітного стрибка віри залишається частка секунди, лунає звук того самого падіння в стіг сіна. Результат, в тому випадку, якщо ви повірили хитрощі ubisoft, ви знаєте. Місце зі стрибком знаходиться в північній частині острова в локації кайо-сегуро.джерело.