Інсайди #2605: oneplus buds lite, microsoft surface go 3, гнучкий смартфон oppo, новий анонс compaq

64

У новому випуску інсайдів: oneplus випустить доступні tws-навушники; названі основні характеристики microsoft surface go 3; комп’ютерний бренд compaq може повернутися на ринок; перший гнучкий смартфон oppo отримає ltpo-дисплей.

Oneplus випустить доступні tws-навушники

За даними мережевих інформаторів, асортимент бренду oneplus найближчим часом може поповнити “полегшена” версія бездротової гарнітури buds pro. Очікується, що lite-версія аксесуара, незважаючи на більш доступну ціну, отримає функцію активного шумозаглушення, як і старша модель.

Докладні специфікації і дата релізу нових tws-навушників oneplus поки невідомі, проте мережеві джерела вже назвали їх можливу ціну — за чутками, вона не перевищить $99. Сама компанія інформацію про розширення асортименту аудіопродукції ще не публікувала.

У базі даних geekbench з’явилися результати тестування планшета microsoft surface 3. Згідно з протоколами випробувань, пристрій буде представлено як мінімум в двох конфігураціях: з процесорами intel pentium gold 6500y (4 гб озу) і core i3-10100y (8 гб оперативної пам’яті).

Згідно з протоколами випробувань, молодша версія пристрою набрала 3197 і 5643 бали в одно – і багатоядерній дисципліні відповідно. Для порівняння, результати моделі surface go 2 в тих же випробуваннях — 2200 і 4400 балів. Коли і за якою ціною новинка надійде в продаж, поки невідомо.

Згадка популярної в 90-х торгової марки з’явилася в twitter. Аккаунт під назвою compaqreboot опублікував фірмовий логотип, супроводивши його коротким підписом coming soon, натякнувши на швидкий анонс. На жаль, будь-яких подробиць автор твіту не повідомив, а враховуючи відсутність позначки підтвердженої облікового запису, до можливості перезапуску бренду варто поставитися з часткою скептицизму.

У 2002 році фірму придбала hp, а в 2015-му її викупила аргентинська компанія grupo newsan, через кілька років відмовилася від відповідної ліцензії. На сьогоднішній день реальний власник compaq невідомий.

Перший гнучкий смартфон oppo отримає lpo-дисплей

Інсайдер digital chat station поділився інформацією про плани oppo представити свій дебютний гаджет зі складною конструкцією. Особливістю пристрою стане використання lpo-матриці, яка примітна високою енергоефективністю і динамічною частотою оновлення. Дисплеї, виготовлені за цією технологією, також відрізняються високою деталізацією картинки і широкою кольоровою гамою.

Гнучкий смартфон oppo імовірно буде побудований на базі мобільної платформи snapdragon 888 і надійде в продаж з прошивкою на основі android 12. Інші технічні подробиці про модель і дата її презентації не повідомляються.