Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

323

Доброго дня. З кожним днем у фірмовому магазині з’являються нові програми, в тому числі – ігрові, які займають досить багато дискового простору. Деякі з них пропонують вибір місця розпакування, інші – ні. Тому, зараз розповім, як встановити гру з магазину Windows на інший диск.

Буває і так!

Днями захотів спробувати гоночний симулятор, знайшов його в Store, а після натискання на “Скачать” відобразився діалог з пропозицією вказати диск, на який буде збережена гра:

Зрозуміло, що засмічувати диск “С” таким важким софтом не хочеться. Краще зберегти його в іншому розділі Windows. Але, на жаль, не завжди таку пропозицію з’являється. А може Ви не хочете кожен раз проробляти подібну процедуру. Є спосіб, як поставити носій за замовчуванням.

Управління сховищем

  • Відкриваємо “Параметри”, клацнувши по значку шестерні меню “Пуск”:

Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

  • Далі слід вибрати розділ “Система”. З’явиться вікно зі списком вкладок (ліворуч), опціями (праворуч). Знаходимо пункт “Сховище”, а у правій області бачимо “Місця збереження”, де першим пунктом йде “Нові додатки будуть зберігатися…”:

Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

Є більш швидкий спосіб доступу до зазначених опцій – у рядку головного пошуку вводимо запит “місця зберігання”. Клікаємо на результат:

Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

Суть та ж. До речі, після внесення змін нічого не потрібно перезавантажувати. Оновлення вступлять в силу відразу після вказівки іншого дискового тому.

Варто відзначити, що раніше встановлений софт залишиться на своєму місці. Але перенести утиліти Windows 10 можна дуже просто. Мова йде тільки про ті програми, які були завантажені з магазину, а не стандартним способом (через інсталятор).

  • Відкриваємо Параметри (дивіться інструкцію вище). Йдемо у вкладку “Програми та можливості”. Чекаємо, поки не завантажитися перелік. Знаходимо потрібний елемент, клікаєм по ньому. Якщо з’являється кнопка “Перемістити”, то натискаємо її:

Як встановити гру з Магазину Windows на інший диск?

Просто, погодьтеся? На цьому дозвольте завершити розгляд теми. При виникненні питань обов’язково залишайте їх у коментарях.

З повагою, Віктор!