Огляд far cry 6

9

Тиранія антона кастільо привела в занепад і без того пошарпане революцією держава яру. Армія під керівництвом “ельпрезиденте” тримає в їжакових рукавицях людей, змушуючи їх трудітьсяна плантаціях тютюну. З нього узурпатор разом зі своїми колегами створює експортне ліки «вівіро». Це средствопомогает успішно боротися з раком, проте людей, пов’язаних з егопроизводством, труять отрутою, що викликає жахливі захворювання. Серединарода знайшлися сміливці, які почали новий революційний двіженіеlibertad, яке всіляко намагається повалити лиходія і всіх егопріхвостней.

У це протистояння виявляється втягнута героїня гри, дані рохас(гравець може взяти чоловіка на цю роль). Її втеча в сша зірвалася після чергового рейду армії. Втративши друзів, вона вирішує приєднатися до війни за свободу. Для перемоги їй потрібно об’єднати розрізнені угруповання бійців, а також знищити перших осіб. Яра величезна, і щоб захопити її, доведеться докласти чимало зусиль.

far cry 6 заграє з новим сеттингом латиноамериканськоїреволюції після слабких експериментів з постапокаліпсисом з far crynew dawn. В ubisoft вирішили подарувати гравцям найулюбленіші для серііантуражі-райські тропічні острови. Перша і третя частифраншизи тісно пов’язані з ними, тепер до них приєдналася і шоста. Всі, хто полюбив попередні частини, навернякадогадиваются чого чекати від новинки. Відкритий світ, завдання іперестрілки-це відносно стабільна формула з часів другої світової війни. Змінюються лише місце дії, лиходії і геймплейні примочки.скелет цієї лінійки шутерів давно залишається незмінним.

У far cry 6 на кожному розі яри відчувається протистояння солдатів і повстанців. Вони відкривають вогонь при вигляді один одного, штурмують будівлі, атакують автомобілі і кінних бійців. Через це постійно відбуваються безглузді і забавні ситуації. Взагалі, місцеві жителі люблять прикластися до пляшки, помірятися в своїх «кохонес» і що-небудь висміяти. Завдяки цьому рух часом виглядає як брутальне шапіто.однак вони знають свою справу! а ще в їх рядах досить багатоцікавих персонажів.

Дані рохас буде взаємодіяти з усіма, виконуючи їх доручення.крім основних завдань, в far cry 6 тонни сторонніх активностей.неможливо спокійно прогулюватися по карті, не натикаючись на цікаві місця. Всі додаткові завдання, кпп, бази та інші важливі точки так і ваблять, щоб їх зачистили. І в цьому є сенс,адже опору завжди потрібні ресурси, яких у урядових депутатів повнісінько. Наша героїня, наприклад, може витратити чеснособранний лут на прокачування озброєння, серед якого є «ресольверські» стовбури від місцевого кулібіна на іменини.

Ракетниця з феєрверків, мініган з двигуном, пиломет і ще целаякуча інших кустарних знарядь може бути куплена у майстра на всеруки за найціннішу річ-збіднений уран. Доктора еммета брауна б вистачило, але що не зробиш заради великої революції.кастомізація зброї в грі вище всяких похвал. Приціли, типипатронів, глушники та інші параметри відкриваються по мерепродвіженія по кар’єрних сходах повстанця. Виконання квестів, знищення плакатів з пропагандою і захоплення важливих об’єктів постійно підвищують статус данини в очах представників повстання.з простого солдата вона перетворюється на справжнього команданта, озброєного до зубів.

Головний козир всього арсеналу-це ультимативне знаряддя “супремо”, що нагадує на вигляд дивовижний заплічний рюкзак. Однак його міць неможливо переоцінити. Залпи ракет, імпульси емі, лікування та інші корисні бонуси виглядають як магія, яку за допомогою технологіідобавілі в консервативну модель геймплея. І хоча “супремо” нормально вписалося в ігровий процес, воно нічого принципово не змінило для серії.

Це відноситься і до екіпіровки, яку тепер можна знаходити іменувати, щоб дані отримувала різні баффи і бонусні ефекти. Все це виглядає швидше логічним для far cry, і не виключено, що використовуватиметься в нових релізах. Щодо автомобілів з кулеметами вдусі джеймса бонда такої впевненості немає. Все це виявилося неособо практичним. Цілитися незручно, а якщо наштовхнутися на танк –краще відразу вискочити з машини.

Хоча революція-це річ серйозна, непоганий гумор героїв укупі знесиленим штучним інтелектом часом задають грі абсолютносумасшедшій тон неробства і нехлюйства. Раптово падаютвертолети, пробігають палаючі коні, відбуваються аварії авто і весь цей маячний треш робить гру веселою. Навряд чи ubisoft навмисно робить технічні ляпи, але часом вони примудряються допомагати шостійчастині видавлювати з гравця сміх або посмішку.

Вкрай непросто присвячувати себе тільки сюжету, адже крім стандартних бойових місій є й інші забавні заняття, наприклад,гонки на час, бої півнів і операції bandidos. Последніенапомінают вилазки за ресурсами з mgs: peace walker, але присмаченням отаких простеньких текстових квестів. Креативно, але неболее. З півнями теж весело, адже все стилізовано під файтинг!однак нічого видатного-просто дивовижна забава.

Сторонні квести, нескінченні схованки, скрині, точки полювання і навіть стрілянина – нудьгувати тут ніколи настільки, що іноді хочеться зупинитися і забути про революцію. Але можна організуватисвмісне повстання з одним, адже в шостій частині є ставтрадиційним кооперативний режим, розрахований на двох гравців.локального режиму немає, є тільки онлайновий режим, в якому грати з напарником значно веселіше. Особлива принадність не тольков бойової потужності, але і в можливості воскресити союзника. В одиночнойкампанії за данини можуть слідувати різні тварини (крокодил, пес,півень і т.д.), яким вона вільна віддавати накази. Братів менших швидко вбивають, але їх приємно гладити!

Комп’ютерні соратники виглядають менш корисними. Наприклад, вони можуть воскрешати героїню, але зовсім не поспішають це робити. Ще один привід посварити ші. Взагалі, це біда вкоренилася в серії. Вороги тупикак пробки і дуже люблять зустрічати гравця спиною. Інакше пояснити бажання розглядати стіни в приміщеннях просто не можна. Благопатрулювання вулиць дається їм краще. При найменшій небезпеці онібегут включати сигналізацію, але якщо її пошкодити – будуть биться як поранені леви! які люблять ховатися за бочками з пальним … Серія вірна собі.

Зате в плані режисури кат-сцен ситуація трохи змінилася.роликів з видом від першої особи зовсім мало. Ubisoft зробили вперта кінематографічну подачу і дуже живу героїню, яка любітпоговоріть. Ще дані обожнює підспівувати пісням з радіо в машині(саундтрек тут відмінний), і це дуже цікавий досвід, хіба де-тобило подібне? втім, не за цим ми тут зібралися. Що злим лиходієм? антон у виконанні джанкарло еспозіто хороший, але онне задає тон всій грі. У більшості випадків це і наша героїня, у якої дуже специфічна початкова мотивація. Фактично ейпросто подобається воювати. Немає тотальної ненависті від героїні, нетогня і співпереживання. Ми просто стріляємо багато, зате судимо.

До технічного виконання питань не так багато. Якщо опустітьстаріе біди з ші, виходить, що можна посваритися лише на редкіепроседнія кадрової частоти в кат-сценах на ps5. В інший час гра прекрасно працювала. Яра часом виглядає дуже красиво, але далеко від останніх ігор серії шоста частина не пішла. Трасування залишилася долею pc, але відображення і відблиски в грі досить приємні. Якщо сильно не чіплятися-візуально реліз цілком можливий. До слова, на ps5 працюють адаптивні тригери і тактильнаяотдача. Вау-ефекту вони не викликають, але добре, що розробники про це не забули, так само як і про постгейм-контенті, здатному надовго продовжити цю пригоду…

Огляд написаний за цифровою версією гри для ps5, наданою видавцем.