Amazon розпочала співпрацю зі студією, що складається з ветеранів fable, battlefield і little big planet

20

Amazon games додає серйозну вогневу міць до свого списку, оголосивши сьогодні про партнерство з незалежною студією glowmade, яка в даний час працює над новим проектом. Що складається з ветеранів розробки ігор з досвідом роботи над fable, little big planet, battlefield і horizon zero dawn, amazon сподівається, що нове партнерство буде плідним.

Подробиць про майбутню гру мало, але glowmade показала, що її новий проект буде «творчим онлайн-кооперативом для amazon games». Це не так вже й багато, але це вже звучить трохи як little big planet.

” команда glowmade неймовірно старанно працювала над нашим захоплюючим новим проектом, і amazon games був відмінним партнером. Зобов’язання команди amazon games допомогти нам реалізувати наше творче бачення було приголомшливо. Ми не можемо дочекатися, щоб показати світові, чим ми займаємося».

– сказав джонні хоппер, голова студії glowmade.

«amazon games займається пошуком і публікацією кращих в своєму класі ігор, будь то від ааа-студій або захоплених інді-команд. “glowmade-це команда досвідчених розробників, що володіють достатнім творчим потенціалом і досвідом, щоб робити ігри, які полюбляться гравцям. Ми раді можливості тісно співпрацювати з цією талановитою студією, щоб надати нашим гравцям найкращі ігрові можливості».

— сказав крістоф хартманн, віце-президент amazon games.

Glowmade була заснована в 2015 році трьома колишніми співробітниками lionhead studios. Команда базується в гілфорді на півдні англії і швидко додала до свого списку дивовижну кількість талантів. Маючи великий досвід, майбутня гра для amazon, безумовно, заслуговує на увагу.