Напружте булки: майбутні ігри по “зоряним війнам” будуть транс-інклюзивними

13

Ігри “зоряних воєн” можуть мати менш світле майбутнє, оскільки новий звіт вказує на те, що серія ігор lucasfilm може включати більше транс-персонажів.

Серія “зоряних воєн” не має великої історії з включенням персонажів лгбтк+. І, здається, це може змінитися в серії, оскільки disney розширює всесвіт за допомогою нових потокових серій, але його ігри все ще не досягли такого ж “прогресу”.

У звіті we got this covered джерела припускають, що це може змінитися, і ви, можливо, зможете створювати транс-героїв у творця персонажів майбутніх ігор. Немає ніяких подробиць про те, як скоро або для якої майбутньої гри це може трапитися, але у star wars є підтверджені ігри, принаймні, в розробці, тому, можливо, це не надто віддалене майбутнє.

Ea нещодавно підтвердила, що працює над тим, щоб» продовжувати інвестувати «у свою серію jefi fallen order, а ubisoft працює над записом, який знаходиться на»ранній стадії розробки”. Жоден з проектів не надав деталей про творця персонажів, але одна з інших ігор ubisoft, rainbow six siege, нещодавно оголосила про те, що новий оперативник, оса, є транс-жінкою.