Lenovo збільшить витрати на розробки до 8,7 млрд. Доларів в найближчі три роки

9

В даний час китайський виробник lenovo є безумовним лідером з виробництва пк в світі, частка якого становить 24%. Однак гігант не збирається зупинятися на досягнутому і планує подальший розвиток у сфері послуг та впровадження ші-технологій у власну продукцію.

Для цього компанія розробила інвестиційний план на найближчі 3 роки, збираючись збільшити виділену на нього статтю витрат до 8,7 млрд. Доларів з перспективою подвійного збільшення прибутковості. Про ці плани lenovo сьогодні повідомив інформаційний ресурс nikkei asian review з посиланням на гендиректора компанії яна юаньцина.

фото: asia.nikkei.com

Нова стратегія отримала назву smarter technology of all, і за попередніми даними спрямовані на її розвиток кошти будуть вкладатися не тільки в штучний інтелект, але і в корпоративний сектор. При цьому клієнти lenovo зможуть отримувати бажаний продукт за передплатою з можливістю оренди обладнання, необхідного для його застосування.

Якщо все піде згідно плану, то вже в найближчі пару років вдасться підвищити щорічну присутність продукції компанії на світовому ринку до 350 млн.пристроїв. Незважаючи на те, що другий квартал поточного року в розглянутому сегменті приніс lenovo не більше 7% від загальної виручки, проте це в три рази більше, ніж дають продажі пк. У всякому разі, керівництво робить ставку саме на цей напрямок, вважаючи, що в найближчі роки саме воно буде грати вирішальну роль у розвитку компанії, а також збільшенні прибутку.

Тепер більш конкретно про галузі, послуги в яких збирається надавати надалі китайський гігант. До цього переліку потрапили такі найважливіші сфери, як медицина, освіта та роздрібні продажі. Саме сюди lenovo буде вливати великі гроші, розширюючи не тільки фінансову, але і штучно-інтелектуальну базу для підвищення якості послуг, що надаються.

Також варто відзначити, що експерти побачили в намірах виробника певне геополітичне підґрунтя. Вони відзначили, що за останній квартал найбільший відсоток продажів продукції lenovo припав на північну і південну америку і дорівнює 33% від усієї виручки, тоді як від реалізації на рідному китайському ринку цей показник становить 27%.