God of War без Кратоса, Nintendo вбили королівську битву за Mario, палець-пістолет в Battlefield V – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

324

Також читайте: телешоу за Myst, мобільний проект «Грі престолів», Sony, Microsoft, Nintendo проти політики Трампа.

God of War міг бути без Кратоса

Нещодавно Кору Барлог, творчий глава розробки GoW, розповів про створення їх останньої гри. Як це і буває, розробка була нерівномірною і проект міг бути зовсім іншим.

Виявилося, Кратоса збиралися вирізати з історії в принципі. У минулій трилогії він був антигероєм, до якого було важко перейнятися почуттями. З цієї причини більшість розробників були впевнені, що він приївся і буде дратувати гравців.

Прихильники цих змін вважали, що гра у першу чергу базується на мифологи, ніж на героя, однак Кору Барлог всіх переконав, сказавши, що історія людини воює проти своїх позивів може бути цікавою.

На тлі всіх цих суперечок в історію включили нового персонажа Атрея, сина Кратоса. Смішно, але ввести його в цей екшен було також не кращим рішенням. Як сказав Барлог, сторожилы з Sony Santa Monica боялися, що це перетворить гру в одну велику місію по супроводженню напарника.

На етапі розробки багато виступали за те, щоб все ж прибрати Атрея з гри, так як у девелоперів і аніматорів не було ресурсів і часу, щоб грамотно ввести його в гру. Барлог навіть підготував запасне опис гри для керівництва, і в ньому хлопчик не згадувався взагалі.

Nintendo вбили батл рояль з Super Mario Bros

Минулого тижня ми писали, що блогер-ентузіаст InfernoPlus створив . Проіснувати їй довелося всього десять днів, так як за неї взявся правовласник.

Через п’ять днів після тиску з боку великої N, InfernoPlus прибрав з гри всі аудіо, спрайт і назви, щоб гра не мала нічого спільного з Super Mario Bros. На жаль, редизайн не дав результатів і юристи Nintendo все одно нарікали на те, що гра порушує авторські права. За підсумком її довелося видалити. Тепер, якщо перейти за посиланням, по якій раніше запускалася гра, там буде красуватися напис:

«Вибач, але твоя королівська битва зараз в іншому замку. Незважаючи на всі мої зусилля, юристи дядечка Нинтинди (авторське коверкання – Cadelta) запевняють, що гра порушує авторські права. Подробиць мені не повідомили, але мабуть загальний дизайн рівнів і механіки дуже схожі на оригінальну гру.

Нічого вдіяти з грою я не можу, так як це загрожує мені судовим розглядом. Швидше за все, я розповім про короткою житті гри на своєму каналі на You-Tube. Вибачте, чуваки. Було весело.

Тут покоїться Infringio. Вона була занадто прекрасна для цього світу».

За десять днів свого життя InfernoPlus встиг не один раз пропачить гру. Шкода, що це не допомогло.

Палець гармата – нова пасхалка в Battlefield V

Творці Battlefield дуже люблять нестандартні пасхалки. Наприклад, в Battlefield 1 розробники ховали в грі мегалодона, нападає на людей. В останній же грі з’явилася можливість стріляти з пальців.

Для цього вам потрібно зробити ряд певних дій. Вам необхідно відшукати ящик з лопатою і світловим сигналом. Коли він засвітиться зеленим, лопата вкаже, в якому напрямку рухатися. Пішовши туди, вам потрібно відшукати зону для зміцнення і її розкопати. В ямі вас чекає заповітний палець-пістолет.

Дане знаряддя смерті завдає десять очок шкоди і має кілька унікальних анімацій перезарядки. При стрільбі ваш персонаж видає відповідні звуки, а на екрані з’являються написи вигуків в стилі коміксних хмарок. Після смерті зброю втрачається.

Творці Dead by Daylight роблять мобільну стратегію «Грі Престолів»

Звичайно, всім нам хочеться побачити по цій франшизі якусь круту РПГ рівня CD PR, проте поки що ми побачимо стратегію на мобільні Game of Thrones з підзаголовком Beyond the Wall від творців Dead by Daylight.

Автори називають свою гру колекційної стратегічної RPG. Дія розвернеться за десятки років до початку подій оригінальної «Гри престолів». Ми очолимо Нічний дозор і візьмемо під командування його службовців.

Ми зможемо вербувати людей зі всього світу. Завдяки чардрвеу наш герой зможе бачити важливі моменти історії і збере під командуванням різних персонажів з «Пісні льоду і полум’я». Геймплей складається з битви загонів, якими ми будемо керувати, застосування тактики та особливих прийомів.

Гра вийде на Android і IOS в цьому році.

По грі Myst зроблять реаліті шоу

Якщо б ми складали топ ігор, по яким хочемо побачити екранізацію, Myst, напевно, не увійшла би туди, якби цей топ на 30 позицій. Проте продюсери «Матриці» з Village Roadshow Entertainment Group збирається створити за мотивами цієї серії квестів реаліті шоу, а також охопити і інші формати медіа.

У роботі над проектом задіяні її оригінальні творці Ренд і Робін Миллеры. Вони націлені на створення повномасштабного контенту для шоу.

Нагадаємо, що перша гра цієї серії вийшла ще в 1993 році, і розійшлася тиражем в 6 мільйонів копій. Свого часу вона була самою продаваною грою на ПК, поки її не потіснила The Sims у 2002 році.

Зараз в моду увійшло екранізувати свої проекти в надії оживати жанр фільмів з ігор. Як ми вже писали, Ubisoft зараз знімає , Deep Silver працюють над , а Sony так взагалі створили власний за своєю інтелектуальної ігрової власності.

Sony, Microsoft і Nintendo виступили проти 25% мита на китайські товари

На даний момент президент Америки Дональд Трамп затіяв торговельну війну з Китаєм і запропонував ввести на низку китайських товарів мито в 25%, в тому числі і на консолі. Це сильно вдарить по ринку відеоігор.

Sony, Microsoft і Nintendo відправили в Торговельне уряд США колективний лист-звернення, де вказали, що в разі введення мита споживачі заплатять на 840 мільйонів доларів більше, ніж в іншому випадку.

За їх словами 96% всіх консолей ввозяться в Америку виробляються саме в Китаї. З-за того, що для виробництва використовуються особливі комплектуючі виробника змінити дуже важко. А якщо вони все ж зроблять це, цінна консолей підвищиться настільки, що мито в 25% буде стояти осторонь і нервово покуривать.

Також платформодержатели стверджують, що консолі підтримують певний баланс на ринку, і його порушення призведе до подорожчання багатьох інших електронних товарів і нашкодить розробників софту.

Поки невідомо, чи вступлять мита в силу і чи дійсно вони так сильно вплинуть на ігровий ринок.

Це були всі новини кінця тижня. Залишайтеся з нами.

Джерело: http://skisoft.com.ua/