Представлена електронна книга kobo sage за $ 260 з підтримкою рукописних заміток і відтворення аудіокниг

57

Бренд kobo представив два нових пристрої для читання електронних книг — kobo sage за $260 з підтримкою рукописних заміток, а також модель середнього рівня libra 2 з водонепроникним корпусом. Обидва пристрої використовують дисплеї e ink carta 1200 і підтримують bluetooth.

Engadget.com

Новий рідер kobo sage має 8-дюймовий дисплей з дозволом 1440 × 1920 пікселів з підсвічуванням comfortlight pro, адаптирующей яскравість і колір екрану під поточний час доби. Рукописні нотатки можна робити в електронних книгах і pdf-файлах, причому система здатна перетворити рукописні записи в друкований текст. Сумісний стилус купується окремо за 40 доларів.

Завдяки підтримці bluetooth модель sage дозволяє слухати в навушниках завантажені в пам’ять аудіокниги. За 80 доларів можна придбати чохол powercover з тримачем для стилуса, він дозволяє автоматично ” будити» і «присипляти» читалку закриттям і відкриттям кришки. Є 32 гбайт пзу (без можливості розширення), процесор з частотою 1,8 ггц і порт usb type-c для зарядки і передачі даних.

Engadget.com

Libra 2 являє собою оновлену версію kobra libra h20, оснащена 7-дюймовим дисплеєм e ink з роздільною здатністю 1264 x 1680 пікселів і підтримує функцію comfortlight pro і bluetooth. Модель відповідає класу захисту від води ipx8 і може без шкоди для функціональності провести до години на глибині до двох метрів. Новинка оснащена 1-ггц процесором, 32 гбайт пзу і usb type-c. Вона сумісна з чохлами libra 2 sleepcover і libra 2 basic sleepcover за 40 і 30 доларів відповідно.

Нові пристрої багатьма розглядаються як альтернатива рідерам популярних брендів на кшталт amazon kindle — вони коштують дешевше, пропонуючи порівнянну функціональність. Початок поставок заплановано на 19 жовтня. Хоча магазини kobo в росії і суміжних країнах не виявлені, можна залишити попереднє замовлення на офіційному міжнародному сайті компанії. Тільки модель sage з» безкоштовною ” доставкою в росію обійдеться вже не в $260, а в $500.