Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення

403

Доброго дня. Які б не були круті сучасні антивірусні програми, але зловмисникам завжди вдається бути на крок попереду. Не так давно з’явилася нова утиліта, яка, згідно заявам розробників, здатна усувати та запобігати погрози будь-якої складності. Сьогодні ми будемо розбиратися – Cezurity Antivirus Scanner що це за програма, які в неї переваги, де її скачати і як правильно видаляти.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Огляд захисного софта
 • Чи ефективний цей антивірус?
 • Як видалити?

Огляд захисного софта

Перед нами унікальне програмне забезпечення, яке здатне підняти рівень захисту даних на максимальний рівень. Крім того, утиліта сканує систему в режимі «онлайн», постійно стежить за процесами, щоб заздалегідь виявляти потенційні небезпеки.

Перевагою є той факт, що антивірус зберігає в базі не сигнатури погроз (як це роблять конкурентні продукти), а контрольні суми SHA-1 / MD5, за якими можна точніше обчислити вірус, маскирующийся під системний файл. Як тільки софт знаходить невідповідність у характеристиках, він радить виконати заміну елементів на більш безпечні.

Cezurity Antivirus Scanner скачати безкоштовно російською Ви можете, пройшовши по цьому посиланню.

Встановивши цей сканер, Ви будете автоматично підключені до системи Sensa – хмарного антивірусу, який може виявити навіть ті шкідливі скрипти, які не зміг знайти Ваш захисний софт. Єдиним недоліком такого підходу є потреба в інтернет підключення.

Зверніть увагу, що Cezurity може конфліктувати з аналогічними програмами, тому їх краще на час відключити або повністю деінсталювати.

На скріншоті вище можна побачити, настільки простий інтерфейс сканера. У ньому немає десятків преміум функцій, якими можуть похвалитися інші захисні програми. Багато користувачів при вигляді такого примітивного оформлення одразу ж «зносять» утиліту, припускаючи її неспроможність і нездатність вирішувати проблеми.

Ще одним дивним моментом я вважаю той факт, що після кліка по кнопці «Підтримка» Ви опиняєтеся на офіційному сайті, а на сторінці у Вконтакте. А там не завжди можна дочекатися швидкої відповіді на поставлене питання. Як-то неправильно це все…

Але з плюсів можу відзначити відсутність будь-якої реклами, мінімальне споживання системних ресурсів (оскільки сканування відбувається в «хмарі») і абсолютно безкоштовне розповсюдження.

Чи ефективний цей антивірус?

Ось це найголовніше, що цікавить користувачів. Адже вони встановлюють захисне ЗА не для краси, згодні?

Спочатку я вивчив відгуки на різних форумах. Вони виявилися досить суперечливими. З одного боку, були хвалебні оди (чи не у віршованій формі), але без опису суті проблеми, яку вдалося усунути. А з іншого – гора критики за нездатність виявляти навіть найпростіші загрози. Деякі експериментатори навіть навмисно заражали систему різними adware-скриптами. Як результат, в браузері переглядати безліч реклами, але Cezurity Antivirus Scanner мовчав.

Я не намагаюся зараз когось переконати, щоб відмовилися від установки. Будь ласка, можете спробувати, протестувати, поділитися думкою в коментарях до даного огляду.

Автор рекомендує:

 • Видаляємо всі сліди від антивіруса Mcafee
 • Антивірус Nano: безкоштовно надійний захист
 • Grizzly Pro — антивірус нового покоління
 • Як відключити вбудований захисник Windows 10

Як видалити?

Якщо прийшли до висновку, що користі від софта немає, слід знати, як видалити програму Cezurity Antivirus Scanner з комп’ютера.

На щастя, це робиться просто, без додаткових утиліт і «танців з бубном».

 • Спочатку слід вийти з програми, натиснувши правою кнопкою мишки по значку сканера в області сповіщень (біла пташка на зеленому фоні):

Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення

 • Переходимо до панелі управління, вибираємо розділ “Програми та компоненти” (якщо в режимі перегляду “Дрібні значки”) або “Видалення програм” (в режимі “Категорії”):

Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення

 • Переглядаємо перелік встановленого софта і вибравши продукт Cezurity, натискаємо на кнопку «Видалити»:

Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення

 • Пройшовши кілька простих етапів деінсталяції, Ви видалите основні файли антивіруса. Але для тотального знищення, слід почистити реєстр. Для цього краще всього завантажити CCleaner:

Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення

Не сумніваюся, що у Вас все вийшло з першого разу. Будуть питання – звертайтесь до мене в коментарях.

З повагою, Віктор!