Анонсований кулер thermalright peerless assassin 120 se у формі подвійної вежі

25

Компанія thermalright представила процесорні охолоджувачі peerless assassin 120 se і peerless assassin 120 se argb для високопродуктивних настільних комп’ютерів. Новинки виконані у формі подвійної вежі і оснащені парою вентиляторів.

Тут і нижче зображення thermalright

Конструкцією передбачено використання двосекційного радіатора, через який проходять шість u-образних теплових трубок діаметром 6 мм.їх безпосередній контакт з кришкою процесора не передбачений. В основі знаходиться притискна пластина з міді з нікелевим покриттям.

Між секціями радіатора і на його зовнішній стороні розташовуються 120-міліметрові вентилятори, побудовані на надійному гідродинамічному підшипнику. Швидкість обертання їх крильчатки управляється методом широтно-імпульсної модуляції (шім), досягаючи 1550 оборотів в хвилину (±10%). Рівень шуму не перевищує 25,6 дба. Формується повітряний потік об’ємом до 112 кубометрів на годину, а статичний тиск досягає 1,53 мм водяного стовпа.

У модифікації peerless assassin 120 se argb вентилятори розташовують багатобарвним підсвічуванням. Контролювати її роботу можна безпосередньо через сумісну материнську плату. Таким чином, ефекти можуть бути синхронізовані з іншими компонентами настільної станції.

Новинки сумісні з процесорами amd у виконанні socket am4, а також з чіпами intel у виконанні lga 115x/1200. Інформації про їх орієнтовну ціну поки немає.