Дефіцит силових компонентів вдарив по ринку ігрових консолей

68

Видання bloomberg, яке сьогоднішній день присвятило не традиційному перевертанню календаря і спогляданню багать горобин, а зосередилося на обговоренні актуальних проблем галузі, поділилося деякими висловлюваннями представників toshiba – ця японська компанія поставляє на ринок силові електронні компоненти, які опинилися в дефіциті не тільки в автомобільній галузі.

Реклама

Джерело зображення: sony

Як зазначає джерело, нестача силової електроніки вдарила і по виробниках ігрових консолей. За словами керівника профільного підрозділу toshiba, дефіцит напівпровідникових компонентів зберігатиметься до вересня наступного року, а в окремих випадках і до початку 2023 року. Toshiba має намір вкласти $545 млн до березня 2024 року в розширення власних виробничих потужностей, у компанії може з’явитися нове підприємство з випуску силової електроніки.

Поки ж toshiba доводиться відмовляти багатьом клієнтам в повному задоволенні їх потреб, і виробники ігрових консолей опинилися в числі тих, кого toshiba могла обділити увагою найсильніше. Їм і виробникам автомобільних комплектуючих складно знайти альтернативу компонентам toshiba, оскільки зміна дизайну виробів тягне довгу і дорогу повторну сертифікацію продукції, тому «партнери мимоволі» лише розраховують на добру волю один одного.