Amazon випустить оновлений рідер kindle paperwhite зі збільшеним дисплеєм

18

Компанія amazon, за повідомленнями мережевих джерел, найближчим часом анонсує нові пристрої для читання електронних книг сімейства kindle paperwhite. Інформація про гаджети на нетривалий час з’явилася на сайті amazon canada, але незабаром була видалена.

Нинішня модель kindle paperwhite / тут і нижче зображення amazon

Готуються моделі kindle paperwhite і paperwhite signature edition. Обидві вони отримають монохромний дисплей на електронному папері розміром 6,8 дюйма по діагоналі. Вказана піксельна щільність-300 ppi (точок на дюйм).

Для рідерів передбачено наявність фронтального підсвічування на основі 17 світлодіодів з можливістю регулювання колірної температури. Модель paperwhite signature edition отримає датчик освітленості для автоматичної оптимізації параметрів підсвічування в залежності від навколишніх умов.

Пристрої будуть укладені в корпус із захистом від вологи за стандартом ipx8. В оснащення увійде адаптер бездротового зв’язку wi-fi.

Версія kindle paperwhite буде нести на борту флеш-накопичувач місткістю 8 гбайт, модифікація paperwhite signature edition-32 гбайт. Крім того, для старшої моделі передбачена підтримка технології бездротової підзарядки акумуляторної батареї.