Плани honda на 20 років: електросамолети, роботи-аватари і підкорення місяця

59

Японська компанія назвала пріоритетні напрямки развітіяна найближчі десятиліття. Honda планує допомогти людству в освоєнні місяця, побудувати електросамолетс вертикальним зльотом, створити робота-рятувальника і багато іншого.

Більшість людей знають японську компанію виключно за її межами. Насправді, honda-це справжній гігант, що виробляє енергетичне обладнання, сонячні батареї, промислову робототехніку, двигуни наальтернативному паливі і навіть літаки. Схоже, honda вирішила не зупинятися на досягнутому, анонсувавши цілий спектр нових напрямків.

Перш за все мова піде про електричний літак з вертикальним зльотом evtol. Очікується, що всередині розташується гібридний газотурбінний силовий агрегат, що забезпечить високу дальність польоту. Поки у honda є лише модель в 3d, а перший прототип буде готовий тільки до 2030-го року, при цьому комерційне розгортання намічено не раніше, ніж на 2040-й рік.

Не менш цікавий робот, здатний розширити можливості. Пристрій виступить в якості аватара для людини, коли користувачполучіт управління машиною, що знаходиться в будь-якому кінці земної кулі. Перша демонстрація пройде вже в 2024 році, але практичне іспользованіетехнологіі стартує не раніше 2030-х.очікується, що роботполучіт надзвичайну гнучкість, що дозволить повторювати всі рухи власника звисокою точністю.

Є і плани з освоєння місяця. Honda хоче побудувати систему, яка використовує електроенергію, отриману з відновлюваних джерел енергії (наприклад, сонячної), для отримання кисню з води. Це також дозволить постачати ракетним паливом місячну базу і створити населене середовище дляколоністів. Тут же стане в нагоді і робот-аватар, яким можна буде управлятьпрямо з землі.