Гравці final fantasy xiv скаржаться на сталкерство і домагання — ніякого захисту немає

13

На reddit гравці підняли важливу тему про відсутність будь-яких стримуючих заходів в final fantasy xiv щодо докучань і домагань у грі — за вісім років розробники не забезпечили гравців функціями дійсно працюючого блоку і ігнору. Ви навіть не можете вигнати сталкера зі свого будинку.

У final fantasy xiv стати жертвою сталкерства дуже просто — достатньо сподобатися якомусь фанатику, і він зможе переслідувати вас абсолютно скрізь, навіть якщо ви зміните за гроші нік, сервер і зовнішність. У грі до будь-якого персонажа прив’язується id, який можна дізнатися — наприклад, ось персонаж самого директора yoshi-p.

Сталкер може зайти до вас в будинок (якщо залишите відкритими двері) і вигнати його ніяк не вдасться до самих тех.робіт. Блокування персонажа означає лише те, що ви не побачите його повідомлення, але в групу до нього ви все одно будете потрапляти на підборі. Крім цього не доопрацьована система розлучення після весілля – якщо ваш чоловік більше вам не подобається, то при розлученні видаляється лише ваше кільце, але не його — таким чином він може за допомогою телепортації постійно бути з вами.

Примітно, що за сталкерство немає ніякого покарання — навпаки, гравці описують випадки, коли їх самих банили на кілька діб за лихослів’я щодо переслідувача.