24 цікаві факти про Star Wars Jedi: Fallen Order

361

Зараз на сайті GameInformer проходить місяць присвячений Star Wars Jedi: Fallen Order. Журналісти сайту зібрали разом факти про Star Wars Jedi: Fallen Order, які так чи інакше не згадувалися раніше, але вони від цього не менш цікаві.

1.У грі, швидше за все, не буде режиму «Нова гра плюс». Як каже директор проекту Стіг Асмуссен, натхненна гра жанром Метродовании, тому якщо ви почнете нову гру вже маючи прокачані здібності, дизайн піде коту під хвіст і щось обов’язково піде не так, як задумали розробники.

2. У грі будуть рівні складності, однак найменування їм ще не придумали. Можливо, вони будуть називатися як падаван, джедай і т. д.

3.Гра буде відмінно виглядати на Xbox One X і PlayStation 4 Pro. Що конкретно буде покращено студія не розповідає, так як Respawn прагнуть до того, щоб гра виглядала добре і на слабкому залозі, і була доступна всім. Однак найкращий ігровий досвід ви, як завжди, отримаєте на могутньому ПК.

4. У грі карта вбудована в геймплей у вигляді голограми, якщо подивитися на неї під час бою, вороги будуть нападати на вас.

5. Журналісти запитали у Асмуссена, чи буде в грі розчленування світловим мечем. Він відповів, що студія не хоче, щоб гра отримала рейтинг М 17+. Тому кривавої бійні по відношенню до людей не буде. Чого не можна сказати про роботів та істот. Вони будуть реагувати на світловий меч як треба, а шкоди на ворогах людей буде відображатися на їх броні, але розчленованих, летять на всі боки з кров’ю кінцівок не буде. Це не в стилі Star Wars.

6. Перша сила, яку ви освоїте іменується Force Slow. Вона дозволить сповільнювати ворогів і навколишні об’єкти в бою.

7. Ви починаєте гру з двома барами здоров’я. Далі по грі ви зможете, звичайно, збільшити їх кількість.

8. Коли журналісти прийшли в офіс Respawn, то побачили, що велика частина конференц-залів присвячена «Зоряним війнам». Багато стіни покриті фресками за мотивами «Star Wars», а по всій будівлі стоять різні статуї, наприклад, фігура Дарта Мола і повнорозмірний снід-байк.

9. Після того, як на Е3 ми бачили, як Кел сіл пілотувати АТ-АТ, журналісти поцікавилися, чи буде ще можливість керувати подібними махинами в грі чи це був поодинокий випадок? Асмуссен відповів: «Існують і інші «екзотичні» моменти геймплея, але вони також будуть одноразовими… це все що я можу поки що сказати».

10. За словами дизайнерів, джерелом натхнення для створення антуражів у грі є фільми «Rouge One» і «Rebels».

Старший художник по твердій поверхні Тім Уоллес, сказав наступне: «Rouge One був новим фільмом, в якому дизайнери щосили намагалися показати, що їх фільм далекий від основної трилогії і є більш самобутнім. Тому для них він був ідеальним прикладом того, як робити свою роботу».

Старший концепт-художник Габріель Еганян: «Дивлячись на «Rebels» ми бачили, як Імперія еволюціонувала з часів Республіки, і стала тим, чим вона є. Ми взяли найкращі моменти, де це було показано, елементи, які були найбільше ефектні в шоу і довели до того стану, в якому вони були показані в Rouge One».

11. АТ-АТ, які використовувалися в грі і були показані нам на Е3, відтворювали орієнтуючись на АТ-АТ з «Rebels», тому в студії їх називають «RAT-AT», скорочено від «Rebels AT-AT».

12. Світловий меч можна використовувати в неосвітленому приміщенні як ліхтарик.

13. Робот BD-1 постійно буде реагувати на різні ситуації і попереджати вас про небезпеку. Так, коли все добре і він відчуває себе в безпеці, то він блимає зеленим, коли він помітив ворога чи ваше здоров’я падає – червоним.

14. Respawn хочуть скоротити кількість завантажувальних екранів до мінімуму, щоб гра виглядала цілісною і безперервною. Навіть переміщення з планети на планету або перехід у кат-сцену вони хочуть спробувати зробити без них.

15. Ми вже знаємо, що колір світлового меча, BD-1, костюм Кела і дизайн його корабля можна налаштувати, крім це також:

«При передзамовлення як бонус ми даємо нові частини світлових мечів. На функціонал це ніяк не вплине, але з естетичної точки зору це виглядає досить круто. В самій грі ви також зможете знайти різні їх компоненти, їх можна цікаво поєднати. Що стосується кольорів мечів – ви можете їх змінювати, однак є деякі кольори, які LucasFilm нам заборонили використовувати.

16. Під час бою ви не можете концентруватися на одному ворога і битися з усіма відразу. Однак бойова система виглядає більш ефектною, коли ви розбираєтеся з супротивниками по черзі.

17. За сканування навколишнього середовища, крім корисної інформації ми будемо отримувати бонуси, однак Respawn все ще не конкретизує, що це буде:

«BD-1 може сканувати ворогів, і він буде створювати журнали і запису в банках даних. Практично вся інформація тут – просто додаткові дані для фанатів «Зоряних воєн» і для створення енциклопедії в грі. Що-небудь, що ми уявляємо, що нове чи старе, про що люди могли забути. Банк даних потрібен саме для цього. Однак ми хочемо винагородити гравця, наприклад, валютою за сканування, щоб стимулювати їх інтерес» – говорить Стіг Асмуссен.

18. На карті буде показано всі, що ви знайшли, однак деякі секрети вона не буде відображати.

Провідний дизайнер рівнів Джефф Мэгерс: «Можна сказати, що на 99% показаної карти у нас є 1% секретів. Ми дамо гравцеві меншу площу і плануємо точно вказувати, куди йому треба йти. Але при цьому ми не будемо говорити: «Секрет тут!» – якщо ми скоротимо його до невеликого, легко засвоюваного регіону для вивчення. Ось до чого ми йдемо.

19. Команда, що займається розробкою бою вирішила уникати під час атак натискання більше однієї кнопки. Такі моменти все ж будуть, наприклад кидок світлового меча це блок і трикутник. Але в цілому, за конкретною атакою, хочуть закріпити конкретну кнопку.

20. Показана на демонстрації Е3 частина гри є лінійною з усього Star Wars Jedi: Fallen Order. Сам світ набагато більш відкритий. Просто цей уривок був самим кінематографічним і підходив для формату Е3.

21. Якщо ви знайдете ворога, який вбив вас і расквитаетесь з ним, то у вас відновиться частину здоров’я, або збільшиться буст вашої джедайской сили. Цим розробники підштовхують вас до того, щоб після смерті ви грали по іншому і концентрувалися на різних цілях.

22. Вороги постійно будуть говорити що під час бою. Кел в свою чергу залишиться мовчазним, і навіть не збирається жартувати. Максимум, що він може – покликати BD-1.

23. Асмуссен вже знає, чи буде в початковій заставці титри «В далекій, далекій галактиці…» однак він так і не розкрив, включать їх чи ні.

24. Хоч блокування дуже важлива частина бою, якщо ви любите ухилятися, то все одно досягнете успіху.

За словами розробників, вони додають ворогам атаки, які змусять ухилятися від ворогів навіть тих, хто віддає перевагу завжди блокувати удари. Але якщо ви звикли ухилятися завжди, то виявите, що увороти дає вам набагато більше простору для контратаки.

Це були всі факти про Star Wars Jedi: Fallen Order, які представив GameInformer.

Джерело: http://softik.net.ua/