The matrix awakens стирає грань між реальним і віртуальним світами

29

Під час tga 2021 був показаний ролик the matrix awakens: an unreal engine 5 experience – інтерактивної демонстрації, створеної в сприянні з epic games. метою даного твору мистецтва є показати, як далеко зробили крок вперед технології і чого можна домогтися із застосуванням движка unreal engine 5 . Що найцікавіше-власники консолей playstation 5 і xbox series x|s можуть прямо зараз завантажити дану демонстрацію.

the matrix awakens: an unreal engine 5 experience розділена на три частини. У першій поєднуються як реальні зйомки, так і комп’ютерна графіка, а ось вже з другої частини ви можете отримати контроль над тим, що відбувається на екрані в динамічній гонитві з перестрілками.

Третя частина демонстрації відправляє користувачів у віртуальне місто – 16 квадратних кілометрів бетонних джунглів населені десятками тисяч жителів. На вулицях протяжністю в 260 кілометрів можна знайти майже півсотні тисяч автомобілів, більшу частину з яких дозволено використовувати в якості транспорту. Геймплейних елементів в демонстрації мало, але ви можете вільно переміщатися в якості пішохода, їздити на авто, переключитися в режим вільної камери і навіть змінювати налаштування світу – освітлення, а також кількість машин і пішоходів.

Залишати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі.