Nokia t20 – перший планшет hmd global з 10-дюймовим екраном і 4g модемом за $260 готується до випуску

12

Стаття від 30.07.2021: цього року багато виробників смартфонів вирішили поповнити асортимент продукції, що випускається ними, абсолютно новими для них пристроями, а саме – планшетами. Серед них компанія hmd global, яка незабаром випустить на ринок планшет бренду nokia.

Новинка незабаром з’явиться у продажу, про що свідчить поява відомостей про неї на сайті британського інтернет-магазину morecomputers.

Мова йде про модель nokia t20 , яка отримає дисплей з розміром 10.36 дюймів по діагоналі, 4 гб оперативної пам’яті і 64 гб вбудованої флеш-пам’яті.

Планшет буде доступний в двох модифікаціях: wi – fi і wi-fi + lte і єдиною, синьою забарвленням корпусу.

На жаль, відомостей про тип процесора і решті начинки на сайті магазину поки немає, але судячи, з того, що нам вже відомо, а також дивлячись на ціни новинки можна сміливо припустити, що на потужний планшет нам розраховувати не варто.

Ціна nokia t20 стартує з позначки 185 фунтів (близько $260) за wi-fi версію і досягає 202 фунта (близько 280 доларів сша) за 4g lte модель.

Джерело

додано 17.08.2021:

Поки ще не оголошений офіційно планшет nokia засвітив відомості про свою начинку на сайті тесту geekbench. Нинішній витік приніс нам відомості про те, що новинка буде виконана на базі восьмиядерного процесора unisoc з тактовою частотою 1.82 ггц. Тестувався зразок планшета мав у себе на борту 4 гб оперативної пам’яті і операційну систему android 11.

Джерело

додано 28.09.2021:

Компанія виробник опублікувала в мережі рекламний тизер, присвячений своєму новому планшету. При цьому нам натякнули про те, що»все, що ви могли б чекати від телефону nokia, ви отримаєте в планшеті”. Що це означає поки невідомо, але багато хто з нас добре пам’ятають що мобільні телефони цієї компанії відрізнялися високою надійністю і зручністю у використанні.

Everything you’d expect from a nokia phone in a tablet.coming 6.10.21 pic.twitter.com/utssaurmmq

— nokia mobile (@nokiamobile) september 27, 2021

Також нам повідомили, що дебют новинки відбудеться 6 жовтня.

схожі матеріали: