Кількість нових релізів на xbox, playstation і switch сильно зросла

47

Аналітик ігрової галузі мет піскателла недавно проілюстрував в twitter скільки нових ігор з’явилося на консолях nintendo, microsoft і sony в 2021 році. Аналітик повідомив, що кількість нових ігор для консолі nintendo switch збільшується на 34% в порівнянні з минулим роком. За його словами, в минулому році приблизно в цей же час для консолі switch вийшло близько 1 152 нових ігор, тоді як в цьому році вже 1 543 нових ігор. Обидва ці показники випереджають sony і microsoft.

Хоча продажі xbox series x / s і ps5 відповідали показникам їх попередників, знову випущені ігри користуються на цих платформах набагато більшим успіхом, ніж у попередньому році. Цілком логічно, що дві абсолютно нові консолі в деякій мірі сприяють збільшенню кількості нових ігор, хоча це не є повним поясненням.

Піскателла повідомив, що кількість нових релізів на ps4 і ps5 в даний час становить 1 171, що на 66% більше, ніж у 2020 році, коли було випущено всього 704 нових релізу. Для консолей xbox one і xbox series x / s в цьому році вийшло 889 нових релізів в порівнянні з 551 роком раніше, що на 61% більше.

Піскателла повідомив, що відносно цих вражаючих цифр є невелике застереження. Компанія npd, що склала статистику, порахувала ігри, випущені на ps4 і ps5 і/або xbox one і xbox series x/s, як окремі sku. Наприклад, madden nfl 22, що вийшла на xbox one і xbox series x/s, враховується як два нових релізу, а не як одна гра. Знаючи це, кількість нових релізів на nintendo switch стає ще більш вражаючою.