Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll

326

Доброго дня. Шкода, що в більшості випадків не можна так просто взяти і встановити гру, щоб вона працювала без проблем. Не дуже приємно, коли завантажуєш 10-20 Гб, чекаєш пару годин, поки завершиться інсталяція, а потім запускаєте додаток і бачиш помилку «відсутня x3daudio1_7.dll». Завантажити для Windows 7 і інших версій можна в цій статті, де докладно описується інструкція по правильному налаштуванні, щоб виправити проблему.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • А може просто перевстановити?
  • Оновлюємо DirectX
  • Ручні маніпуляції з DLL

А може просто перевстановити?

У повідомленні може бути зазначено, що файл не знайдений, а повторна установка може врятувати ситуацію:

Але, як показує мій життєвий досвід, не варто витрачати на це час, а відразу перейти до реального вирішення. Крім того, воно є універсальним для багатьох ігор з аналогічними проблемами (Скайрим, наприклад).

Якщо цікава причина того, що відбувається, вона криється в застарілій версії пакету мультимедійних бібліотек DirectX, встановленого на комп’ютері.

«А як таке може бути, адже у мене встановлена Windows 10, де за замовчуванням встановлюється новий ДирекстИкс?» – таке питання мені ставлять дуже часто. Справа в тому, що для деяких ігор потрібні компоненти, що входять до складу пакета більш ранніх версій, які відсутні в «десятці».

Нічого страшного, зараз розповім про двох ефективних способах.

Оновлюємо DirectX

Самий вірний і перевірений метод, суть якого зводиться до завантаження веб-інсталятор з офіційного сайту Microsoft. Ось посилання, що дозволяє x3daudio1_7.dll завантажити для Windows 10 та інших систем:

Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll
Завантажити: DirectX
Набір бібліотек
Завантажено: 15, розмір: 1 Mb, дата: 30.Мар.2017

Досить запустити завантажений файл на одному з етапів відмовитися від установки панелі Bing (зняти галочку), дочекатися закінчення сканування системи. Потім додаток визначить перелік відсутніх елементів і почне їх скачувати з сервера. Це займе 2-3 хвилини.

Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll

Після завершення процедури бажано виконати перезавантаження комп’ютера. Пробуйте тепер запустити гру. Ну що, помилка усунена?

Цей спосіб виявляється корисним майже у всіх випадках. Але не завжди. Тому, дивимося метод другий.

Ручні маніпуляції з DLL

Цей шлях не можна назвати правильним, оскільки він може призвести до непередбачуваних наслідків. Потрібно знайти в інтернеті і x3daudio1_7.dll завантажити для Windows 8 окремим файлом і помістити його в спеціальну папку на комп’ютері. Небезпека полягає в тому, що в мережі багато ресурсів, які поширюють віруси, замасковані під потрібні користувачу бібліотеки.

  • Я вирішив убезпечити Вас і пропоную завантажити перевірений файл за посиланням:

Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll
Завантажити: x3daudio1_7
Скачано: 1091, розмір: 0, дата: 25.Кві.2017

  • Отриманий архів краще відразу ж просканувати антивірусом (на всякий випадок), а потім розпакувати його.
  • Всередині буде один елемент, який потрібно скопіювати в одну із системних папок:

C / Windows / System32
C / Windows / SysWOW64

Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll

  • Першу варто використовувати власникам Віндовс з розрядністю 32 біт (x86), а другу – для користувачів 64-бітної ОС.

Як дізнатися, яка версія у мене? Відповідь просто – і він в цій статті.

  • Залишилося виконати реєстрацію бібліотеки. Звучить складно, робиться за пару секунд. Натискаємо клавіші Win + R і вводимо спеціальну команду:

regsvr32 x3daudio1_7.dll

Виправляємо помилку Відсутня x3daudio1_7.dll

  • Після натискання на Enter повинно з’явитися повідомлення про успішне статус операції. Але досить часто користувачі бачать помилку. Це означає, що даний спосіб Вам не допоможе, і слід, все ж, спробувати перевстановити гру.

Наступне відео допоможе Вам краще розібратися з наведених вище інструкцій щодо усунення помилки «відсутній x3daudio1_7.dll (не знайдено):

Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях. Постараюся відповісти і допомогти!

З повагою, Віктор!