Жовтневий захід intel innovation проходитиме виключно в онлайн-форматі-анонсу alder lake можна не чекати

8

Компанія intel підтвердила, що основними темами заходу, який проводитиметься з 27 по 28 жовтня, стануть штучний інтелект, хмарні та мережеві технології, а також сфера персональних комп’ютерів. Про потенційний анонс процесорів alder lake виробник нічого не сказав. Подія буде проходити строго у віртуальному форматі, а не гібридному (очному і онлайн), як було оголошено раніше.

В офіційному запрошенні на захід нічого не говориться про можливий запуск нового покоління процесорів alder lake. Тим не менш, компанія перерахувала теми, які глава intel пет гелсінгер (pat gelsinger) планує обговорити з його гостями. Оскільки в опублікованому тизері заходу також нічого не говориться про потенційний анонс нових споживчих процесорів, можливо, intel вирішила їх представити в рамках якоїсь окремої події.

Join us oct. 27-28, 2021 for @intel innovation! together, with our partners from across the globe, we will be sharing our latest innovations for developers. Registration opens sept. 15.https://t.co/piqly4i2u1 pic.twitter.com/ss37xjdot8

— gregory m bryant (@gregorymbryant) september 8, 2021

Минулого місяця пет гелсінгер повідомив, що в кінці жовтня цього року intel збирається провести ще одну зустріч у рамках конференції innovation. Подія, яку збиралися влаштувати в сан-франциско в очному, а також у віртуальному форматі, гелсінгер описав, як «повністю гібридне», в чому можна було угледіти натяк на анонс процесорів alder lake, які використовують гібридну архітектуру.

Проконсультувавшись з представниками сфери охорони здоров’я, компанія вирішила відмовитися від очної частини заходу і провести його виключно в онлайн-форматі. А той факт, що подія вимагає реєстрації (відкриється з 15 вересня), може говорити про те, що компанія не планує анонсувати будь-які нові продукти в його рамках. В іншому випадку intel дозволила б стежити за його ходом навіть незареєстрованим користувачам.