Блокування vpn-сервісів вдарила ще й по world of warships

10

Видавець і розробник wargaming на офіційному сайті свого умовно-безкоштовного багатокористувацького морського екшену world of warships повідомив про спостерігаються технічні проблеми з грою.

Джерело зображень: world of warships

Як повідомили творці, в даний час користувачі world of warships страждають від неможливості авторизуватися (увійти в гру) і періодичних викидів з поля бою (відключення від сервера).

Виниклі негаразди wargaming пояснила діяльністю роскомнагляду, за розпорядженням якого 2 вересня заблокували ще шість порушують російське законодавство vpn-сервісів.

«в процесі блокувань vpn-сервісів було порушено безліч udp-портів, в тому числі ті, які використовуються в нашій грі зі старту самого першого альфа-тестування. Дана ситуація торкнулася не тільки великих магістральних провайдерів, але і безліч місцевих, яких на території росії величезна кількість», — пояснили розробники world of warships.

Повідомляється, що описані вище проблеми відчуває лише частина аудиторії world of warships, так як їх виникнення «залежить від фактичного розташування гравців і кількості вузлів мережі між гравцем і сервером».

Wargaming вже зв’язалася з провайдерами для вирішення ситуації і закликає порушених проблемою повідомити своїм постачальникам послуг про неможливість грати в world of warships через блокування udp-портів:

  • udp-порти для входу в гру: 20010 – 20020;
  • udp-порти при виході в бій: 25000 – 33000 і 42800-43000.

World of warships дебютувала у вересні 2015 року на пк. Мобільна версія гри з підзаголовком blitz вийшла в 2018-му, а консольна-world of warships: legends-в 2019-му.