У world of tanks з’явиться арнольд шварценеггер-анонс новорічного наступу 2021

32

Гравців чекають нові святкові акції і унікальний командир у вигляді «залізного» арні. Перші подробиці, якими долями героя занесло в світ танків.

На офіційному каналі world of tanks випустили анонс традиційної святкової події «новорічний наступ 2021». Якщо минулого року очолював івент непереможний чак норріс “техаський рейнджер”, то зараз йому на зміну приходить: термінатора т-800, геркулес, конан-варвар і просто непереможний герой бойовиків арнольд шварценеггер .

Швидше за все він теж стане новим командиром з 4 перками, але щоб отримати його, доведеться отримати певний рівень святкової атмосфери.

З історії арні отримує лист від хлопчика джонні, з проханням приїхати до них в місто на новий рік. Ось тільки лист прийшов із затримкою на 30 років і зараз у автора листа вже сім’я і діти, але шварценеггер вирішує до нього відправитися на вертольоті.

Сам шварценеггер прокоментував свою появу в world of tanks:

Робота з командою wargaming над цим особливим проектом була відмінним досвідом-тим більше мені відомо, скільки радості він принесе мільйонам гравців! з танками мене пов’язує давня історія: у мене є m-47 patton, на якому я проходив службу в австрійській армії, коли мені було 18, так що мені знайомий захват, який відчуваєш, керуючи цими сталевими звірами! користувачі reddit роками запитували, коли ж чекати моєї появи в world of tanks? здається, їхня мрія збулася. Так що відклади святкове печиво і готуйся до» новорічного наступу ” разом зі мною!