Google представила 10 нових фішок для android. Що додали?

27

17

Нещодавно “корпорація добра” додала багато нових функцій в свою мобільну операційку. Апдейт торкнеться ряд сервісів і системних компонентів, а самі нововведення запрацюють у більшості користувачів. Розповідаємо, що приготувала google.

Android auto і синхронізація з автомобілем

Фірмовий сервіс для водіїв обзавівся додатковими фішками. Тепер додаток android auto автоматично запускається при підключенні до бортового комп’ютера машини. Додали розумні відповіді – можна швидко відповісти співрозмовнику на повідомлення заготовленими фразами, щоб не відволікатися від дороги. Інтерфейс теж отримав дрібні поліпшення: кнопку play на екрані блокування і опцію швидкого пошуку музики за допомогою голосової команди.

Ще одне нововведення: використання google pixel 6, pixel 6 pro або samsung galaxy s21 в якості ключа від транспортного засобу. Поки що це працює тільки з деякими моделями bmw і на android 12. Але в майбутньому список сумісних авто розширять.

Нові віджети і family bell

На android також оновили дизайн віджетів і можливості youtube music, «google play книги» і «google фото». Віджет для музики дозволяє управляти відтворенням і перемикати недавно прослухані треки. А у випадку з книгами додали швидкий доступ до бібліотеки з робочого столу. Для фото впровадили віджет»люди і тварини”. Там зручно налаштовувати показ знімків певних людей або домашніх вихованців з галереї у вигляді колажів.

Нарешті з’явилася функція family bell від google. З її допомогою члени сім’ї можуть відстежувати розпорядок дня один одного і планувати спільні заходи, про які всім учасникам прийде повідомлення. Сповіщення про майбутні завдання гнучко налаштовуються.

Фішки “google фото «та інші корисності

Окремо» корпорація добра” приділила увагу сервісу зберігання зображень. У “google фото «додали розділ»спогади про свята”. Алгоритми програми відбирають знімки і відео з свят та інших схожих подій, потім об’єднують їх в добірки і пропонують через повідомлення.

Оновили та emoji kitchen для gboard: користувачам доступно більше комбінацій для створення унікальних емодзі. Крім того, подбали про конфіденційність. Система буде відключати деякі дозволи у програм, які давно не використовувалися.

Коли чекати і для кого

Більшість функцій впровадять в найближчих апдейтах для додатків, до яких вони відносяться. Протягом місяця оновлення отримають всі сумісні пристрої під управлінням android 6.0 і вище.