Leica представила нову “камеру бонда «-її можна буде купити в гумі за ціною 616 250 рублів

9

Leica представила нову версію камери — бестселера-leica q2, яка отримала приставку» 007 edition «і присвячена виходу 25-го фільму про джеймса бонда»не час вмирати”.

Leica

Камера з властивою стилю бонда елегантністю і знаменитим мінімалістичним дизайном leica вийде обмеженим тиражем — всього 250 примірників. Кожен з них має свій унікальний номер. На корпусі знаходиться культовий логотип 007, а на кришці об’єктива — знаменитий символ бонда.

Leica

Камера поставляється в кейсі ручної роботи від globe-trotter-британського виробника елітних дорожніх валіз. Як і виконані на замовлення валізи globe-trotter, які можна побачити у фільмі «не час вмирати», камера і кейс отримали обробку шкірою синьо-зеленого кольору (ocean green).

Leica

Ідея використання бренду leica в бондіані належить майклу дж. Вілсону, який продюсує фільми про агента 007 разом зі своєю сестрою барбарою брокколі, відомим фахівцем з фотографії xix століття і засновницею центру фотографії вілсона.

Leica

За час партнерства leica і легендарної франшизи — найдовшою в історії британського кіно — камери leica використовувалися не тільки в закулісній роботі, але і в самих фільмах. Експерти leica співпрацювали зі знімальною групою фільму “не час вмирати” з приводу сцен, де присутні камери leica: в будинку джеймса бонда на ямайці і в лондонському будинку кью (q).

Leica

Камеру leica q2 “007 edition” вперше продемонстрували 9 вересня 2021 року в галереї leica в лондоні на офіційному відкритті виставки «закулісся “не час вмирати”» (no time to die — behind the scenes). Там також можна побачити унікальні фотографії зі знімального майданчика, зняті камерами leica беззмінним продюсером фільму майклом дж. Вілсоном, виконавцем головної ролі деніелом крейгом і відомими фотографами ніколою давом і грегом вільямсом. На виставці представлена серія з 25 знімків, які відбирав особисто майкл дж. Вілсон.

У вересні–жовтні 2021 року виставка працюватиме в токіо, осаці, відні, франкфурті, лос-анджелесі, сінгапурі, китаї, сеулі та зальцбурзі. Добірка знімків з виставки “закулісся” не час вмирати “” буде опублікована в новому номері журналу leica fotografie international — lfi 07/2021, який вийде 20 вересня 2021 року.

У росії прем’єра фільму «не час вмирати» відбудеться 30 вересня 2021. Камеру leica q2 ” 007 edition» можна буде придбати в одиничних екземплярах ексклюзивно в салоні leica в гумі за ціною 616 250 рублів.