До 2024 року bmw припинить випуск двигунів внутрішнього згоряння на головному заводі

20

Автоконцерн bmw має намір припинити виробництво двигунів внутрішнього згоряння на підприємстві в мюнхені, що є головною виробничою базою компанії. При цьому самі двс поки будуть використовуватися в випускаються тут моделях. Випуск класичних двигунів продовжиться на підприємствах bmw в австрії та великобританії.

Ndtv.com

Про прийдешні нововведення представник виробника повідомив в ході презентації повністю електричної новинки i4. Також стало відомо, що до 2023 року як мінімум половина вироблених в мюнхені машин буде «електрифікована» — мова йде про варіанти тільки з електродвигунами і гібридах.

За розрахунками bmw, до 2030 року компанія буде продавати як мінімум 50% електромобілів, але компанія готова повністю відмовитися від збуту автомобілів з двс на окремих регіональних ринках, якщо їх продажі заборонять місцеві законодавці.

Електромобілі i4 випускаються на “комбінованій” складальній лінії, що дозволяє виробляти як електромобілі, так і машини з двигунами внутрішнього згоряння і гібридними двигунами. Подібне нововведення обійшлося компанії в $233 млн інвестицій у виробничу інфраструктуру.

Нова виробнича концепція буде враховуватися при прийнятті рішень, наприклад — про розподіл дефіцитних автомобільних чіпів. За наявними даними, інших ресурсів у bmw поки достатньо для виробництва. Раніше представники автоконцерну повідомляли, що планують випустити в цьому році на 70 000 або навіть 90 000 машин менше, ніж розраховували через дефіцит напівпровідників, який вразив всі авторинки світу.

Додатково в bmw поділилися планами знизити викиди в ході логістичних операцій на мюнхенському заводі в найближчі кілька років. Очікується, що цього можна буде домогтися завдяки більш широкому використанню залізничного транспорту та електричних вантажівок для транспортування автомобілів і комплектуючих по території заводу і за його межі.