Композитора halo і destiny звинуватили в неповазі до суду в тяжбі з bungie

19

Колишнього композитора студії bungie марті о’доннелла (marty o’donnell) визнали винним у неповазі до суду. Він був зобов’язаний видалити свої ранні начерки і чорнові версії симфонії music of the spheres (»музика сфер”), яка стала основою для музики destiny, і перестати поширювати її. Однак композитор проігнорував цю заборону.

Джерело: bungie

Позов про неповагу до суду пов’язаний з умовами судового процесу між bungie і о’доннеллом. В рамках судової заборони від 2015 року він був зобов’язаний повернути всі матеріали щодо music of the spheres, а також перестати її виконувати або поширювати. Однак в 2019 році о’доннелл став викладати відео та інший контент, пов’язаний з music of the spheres, на своєму youtube-каналі і bandcamp.

«саме володіння паном о’доннеллом такими матеріалами доводить, що він не виконав судовий припис про повернення «всіх матеріалів» компанії bungie»,-передає слова bungie портал eurogamer. Тепер композитор зобов’язаний повернути bungie всі кошти, отримані з продажу music of the spheres. Він також повинен виплатити компенсацію за судові витрати-точна сума ще не встановлена, але студія вимагає близько $100 тис.

Bungie як і раніше забороняє музиканту викладати композиції, пов’язані з music of the spheres. Також о’доннелл зобов’язаний звернутися до тих, хто скачував треки, з проханням видалити копії і не поширювати їх далі. Ще одне окреме додаткове звернення композитор повинен узгодити з bungie і викласти у всіх соцмережах. У ньому буде зазначено, що о’доннелл не мав права публікувати ці матеріали.

Джерело: wikimedia

У червні 2021 року музикант попросив слухачів купувати саундтрек до гри golem, щоб допомогти йому з оплатою рахунків за послуги юристів. Тоді ж о’доннелл заявив, що може піти з ігрової індустрії. Зараз композитор працює зі студією highwire games над шутером six days in fallujah.