Iphone 13 скоро надійде в продаж. Чи варто на нього переходити?

15

22 вересня в росії можна буде передзамовити iphone 13. Чи є сенс це робити? залежить від того, який у вас айфон зараз.

Чим цікавий iphone 13?

Спершу про головні фішки актуального айфона. По-перше, це підвищена частота розгортки дисплея. Технологія promotion адаптивно змінює герцовку від 120 до 10 гц, тим самим підвищуючи автономність гаджета. У всіх моделей тринадцятої лінійки максимальна яскравість зросла з 800 до 1000 ніт.

По-друге, камери. Ширококутний і надширококутний сенсори стали більш світлосильними, діапазон масштабування-ширше, а програмна начинка — потужніше. В останній пункт вписуються нічний режим для всіх об’єктивів, формат запису відео prores і система фільтрів на основі машинного навчання.

Нарешті, iphone 13 відрізняється візуально: «чубок» трохи зменшили. Ще смартфон отримав чіп apple a15, який швидше попередника.

У мене iphone 11/12. Що нового я отримаю?

Якщо у вас iphone 12, то при апгрейді апарату отримаєте підвищену герцовку, поліпшені камери, зменшений виріз і більш потужний процесор. Якщо переходите на новинку з iphone 11, то плюсами будуть класичний дизайн, магнітна зарядка magsafe, підтримка 5g і датчик lidar.

Всі ці технології є в “двенашке”, вони ж перекочували в актуальну модель. Крім того, iphone 11 оснащений ips-дисплеєм, а ось все сімейство iphone 13 хизується oled-екранами. Плюс це чи мінус? питання дискусійне.

У мене iphone x/xs або старше. Що нового я отримаю?

У випадку з iphone x і xs вищевказаний список переваг розширюється так. Ви отримаєте ще й додатковий датчик для зуму, новий дизайн задньої камери, фронталку на 12 мп, нічний пресет, ультраширокосмуговий зв’язок і wi-fi 6. Крім того, тринадцята лінійка айфонів пропонує різні габарити: є скромний mini, стандартний iphone 13 і pro-версія зі збільшеною діагоналлю.

Що стосується iphone 7, 8 і останнього se, то тут все залежить від фінансових можливостей користувача. “сімки» і “вісімки” істотно застаріли — ви і самі це знаєте, якщо до цих пір ними користуєтеся. А ось iphone se цілком живий, і якщо вас влаштовує розмір екрану, то можна залишити. Але вибір, звичайно ж, робити тільки вам.