The witcher 3: всі кінцівки основного сюжету і dlc

10

Найкраще і найгірше завершення історії відьмака, цирі і їх найближчих друзів. Як отримати самий барвистий і канонічний фінал.

Будь-яка хороша історія рано чи пізно підходить до свого логічного завершення. The witcher 3: wild hunt – не виняток. Величезний світ, безліч основних і побічних завдань… Але подорож має завершитися. А ось якою буде точка-залежить тільки від гравця. Розповімо про всі кінцівках the witcher 3 і 2-х його dlc – hearts of stone і blood and wine .

Увага! стаття рясніє спойлерами до основного і побічних сюжетів.

Всі кінцівки ” відьмак 3: дике полювання»

на момент титрів, навколишній гравця світ може перебувати в одному з 36 станів, в залежності від вчинків геральта. Але безпосередньо фінал основного сюжету залежить не від долі відьмака, а від того, до чого поведінка білого вовка приведе його вихованку, «дитя призначення» – ціріллу фіону елен ріаннон або просто – цірі.

Відповідно, вибори гравця після довгоочікуваного возз’єднання з цірі особливо важливі. Те, як розгортається її доля після входу в портал залежить від цілком конкретних рішень геральта. Основних шляхів і, відповідно, кінцівок три.

Погана

Якщо гравець хоче “бачити світ у вогні”, то від нього не потрібно нічого надприродного. Щоб угробити цирі потрібно виконати наступні умови:

1. У другому акті, в завданні ” пейзаж після битви» :

 • не грати з цирі в сніжки, а запропонувати їй випити;
 • піти разом з дівчиною до її батька – емгира ван емрейса, правителя нільфгаарда, і прийняти його гроші.

2. У третьому акті:

 • в ході квесту » останні приготування «всупереч бажанню цирі піти з нею на раду чародійок;
 • не ходити з ціріллою на могилу скьялла виконуючи завдання » підготовка до битви ” .

Підсумок-загибель ластівки. Якщо дівчина не повернеться з білого хлада, обійнятий виною відьмак попрямує на пошуки вкрала медальйон весеміра відьми (квест «лиса гора» ). Там, в безоднях веленських боліт, він і згине в невідомості, убивши пряху. Лютик навіть не згадає його в своєму останньому оповіданні.

Хороша

Друга кінцівка-вибір тих, кому цікаві політика і влада. Хід дій такий:

1. Другий акт, все той же квест ” пейзаж після битви»:

 • потрібно пограти з цирі в сніжки;
 • разом з нею відправитися до емгиру в визиму, але не приймати плати від нього.

Крім цього, потрібно закінчити ланцюжок квестів ” око за око» прийнявши сторону вернона роше і талера. Саме для цієї кінцівки особливо важливий результат війни.

2. Третій акт:

 • відпустити вихованку одну на раду в ході завдання “останні приготування» ;
 • під час квесту ” підготовка до битви»:

— дати цирі випустити пар і розгромити лабораторію аваллак’ха;

— супроводити її, мучиму почуттям провини, на могилу скьялла.

Як підсумок, гравець отримає тріумф нільфгаарда над північчю і живу цірі. Ось тільки з дівчиною доведеться розпрощатися і, ймовірно, надовго. Цірі відкладе меч відьмачки і стане спадкоємицею престолу.

Ідеальна

Для гравців, яких більше турбує душевний спокій геральта і цирі існує третя, ідеальна на погляд багатьох, кінцівка.

Від хорошої її відрізняє, за великим рахунком, один пункт проходження: виконуючи місію «пейзаж після битви» , замість спільного візиту до емгиру необхідно запропонувати їй помститися за весимира і відразу відправитися до лисої гори.

В результаті нерозлучну парочку відьмаків чекатиме задушевна розмова, а емгира-вести про смерть спадкоємиці. Вислухавши батька цірі, геральт попрямує до одного з нільфгаардскіх майстрів, щоб забрати подарунок для цирили – новий срібний меч.

Зрозуміти до чого привели його вибори гравець зможе за спогадами вирішила врятувати світ від білого хлада цірі.

Доля півночі

Але не геральтом і цири єдиними. Адже є ще й північ, чия доля вирішується протягом третьої частини франшизи. Залежати вона буде від того, чию точку зору прийме геральт в ході завдання «справи державної важливості».

Роше і талер

Залишившись на боці колишнього шпигуна і свого друга, вернона роше, відьмак підпише спочатку смертний вирок радовіду, а потім і дійкстре з його прихильниками, з якими геральт вступить в бій. Буде виконано «нільфгаардское умова”, що призведе до наступних наслідків:

 • повна перемога нільфгаарда;
 • крах опозиції;
 • становленні темерії як васальної держави з певною незалежністю.

Дійкстра

Зайняти сторону сигізмунда-досить дивне рішення, але якщо гравець його прийме, то потрібно бути готовим до того, що:

 • загинуть вернон роше, бернард дукат і бьянка;
 • війна між радовідом і емгиром заведе в глухий кут обидві сторони. Радовид буде убитий, а сили нільфгаарда відкинуті назад;
 • дійкстра ж виконає свою мрію, отримавши владу над реданією і всією північчю.

Радовід

Такий результат можливий у випадку, коли гравець не став виконувати завдання «смертельна змова» і «справи державної важливості». емгира усуне опозиція, нільфгаард програє у війні, а безумець-радовид зробить північ єдиним. На жаль до загального благополуччя це не призведе, а за чародіями і зовсім буде оголошена полювання. Під загрозою опиняться багато друзів відьмака.

Війна війною, а серцю не накажеш

ну і куди ж без любовної лінії. Ось і настав момент, коли геральту доведеться вибрати між двома чарівниками – трисс мерігольд і йенніфер з венгерберга.

Трисс

Якщо гравцеві симпатичніше «чотирнадцята з пагорба», то для нього все вирішиться під час завдання «зараз або ніколи». геральт повинен відкинути сумніви і нарешті прямим текстом зізнатися трисс в любові.

Мерігольд і відьмак відправляться в ковір. Вона стане радницею короля, а він… Нарешті отримає довгоочікуваний спокій, насолоджуючись товариством коханої жінки і повним благополуччям.

Йене

Не все вирішується магією. Якщо перевага відьмака були в ході гри на стороні ” бузку і агрусу», то квест «останнє бажання» завершиться приємним сюрпризом. Пов’язували чародійку і відьмака чари впали. Але не почуття. І значить попереду їх чекають нові дороги в суспільстві один одного і подалі від справ королів.

Все або нічого

Гравців металися між двома дамами чекає сумний результат. Таємне стане явним, обидві чарівниці будуть смертельно ображені, і геральт залишиться наодинці зі своєю, тепер уже – єдиною, супутницею – дошкою замовлень.

І трохи про інших…

Варіації фіналу на цьому не закінчуються. Від геральта залежить доля скелліге-чи згуртує його керіс ан крайт, згорить воно у війні з нільфгаардом під керівництвом хьяльмара або загрузне в громадянській війні, якщо геральт віддасть перевагу «не вибирати зовсім».

Кейра мец може впасти від руки відьмака, загинути в спробах домовитися з радовідом або ж стати соратницею геральта, відправитися в каер морхен і зустріти ламберта, з яким зв’яже свою долю.

І це далеко не все. Але кожна така деталь заслуговує окремого розбору. Зараз же саме час перейти до кінцівок dlc.

За ким буде перемога-таємничим паном дзеркало або благородним бандитом ольгердом фон евереком-знову залежить від відьмака з рівії.

Гюнтер о’дім

Щоб душа останнього з евереків опинилася у пана дзеркало потрібно просто не втручатися, коли останній прийде за ольгердом. Той перетвориться на очах геральта на купу кісток, а о’дім нагородить відьмака.

Ольгерд фон еверек

Якщо ж гравцеві не до душі витівки гюнтера, то можна допомогти фон евереку зберегти життя. Для цього необхідно:

 • до зустрічі на балконі поговорити з професором шезлоком про сутність пана дзеркало. Так відьмак дізнається про азартність цієї істоти і можливості зіграти з ним, поставивши на кін душу;
 • запропонувати о’діму гру, де призом будуть душі ольгерда і самого відьмака;
 • розгадати загадку і знайти свого суперника в створеній ним реальності. Правильною відповіддю буде “відображення”. Виявити відображення скляного людини допоможе вода у фонтані.

Далі, після того як душі героїв врятовані, геральт може або підбадьорити ольгерда, який знайшов почуття і опинився у владі жалю, гніву і болю, або ж безпосередньо заявити, що той сам винен у своїх бідах.

Всі кінцівки ” відьмак 3: кров і вино»

«кров і вино» – доповнення, в яке складно не закохатися. Цілісна, опрацьована історія мало кого залишила байдужим. А вже драматичність кінцівок dlc …

Погана

Щоб погубити сестер не доведеться возитися довго. Достатньо:

 • всупереч словами регіса пуститися на пошуки прихованого;
 • під час церемонії не говорити з сіанною.

Сіанна заколе сестру під час слухання, дам’єн застрелить сіану.

Туссент зануриться в траур. А геральт востаннє відвідає сестер в їх спільній усипальниці, де зустріне розбитого дам’єна і зробить останній вибір: покладе троянди лише на могилу анни або ж вшанує і пам’ять сіанни.

Нейтральна

Якщо не забрати стрічку у дівчинки в казковому світі, то сіанна загине від руки детлаффа. Виживе чи ні сам вампір-ролі не зіграє. Різниця буде лише в діалогах і тому, чи отримає відьмак грошову нагороду.

У будь-якому випадку, він збереже маєток, хоча і може опинитися у в’язниці, звідки його виручить лютик. У анни-генрінтти ж геральт впаде в немилість.

Хороша

Приміряти сестер складно, але цілком можливо. Діяти гравцеві потрібно наступним чином:

1. Виконуючи квест «довга ніч» потрібно прислухатися до слів регіса і дам’єна і відправитися на пошуки сіанни.

2. В ході місії ” давним-давно»:

 • за допомогою щоденника, геральт повинен дізнатися історію дитинства сіанни і анни-генрієтти. Причому, прочитати щоденник потрібно відразу;
 • у діалогах з сіанной проявляти розуміння і співчуття, дати дівчині вилити душу;
 • добути у «дівчинки з сірниками» червону стрічку. Її можна купити за 500 або виграти в гвинт.

3. Нарешті, у завданні “церемонія” потрібно:

 • дізнавшись про 5-й цілі бестії від регіса, геральт повинен направити свої стопи до чистильника взуття і добути у того інформацію про листи;
 • ретельно провести розслідування, збираючи інформацію по крихтах;
 • побувати в притулку бідняків;
 • добути лист, що стосується нової жертви;
 • поговорити з сіанною до церемонії;
 • в ході нагородження висловитися, розповівши, що сіанна хотіла вбити сестру і саме анна-генрієтта повинна була стати наступною метою детлафф;

— «ти не думала її пробачити?…»;

— «вона була дитиною…”.

Все. Попереду-обійми сестер, орден для геральта і хеппі-енд для все, крім регіса і, ясна річ, детлаффа.

Доля регіса

В тих кінцівках, де детлафф гине від руки старого друга відьмака, регіс буде змушений не просто покинути туссент, але ще і стати ізгоєм в своєму племені. У тій же кінцівці, де детлафф виживає, регіс відправиться на його пошуки.

Хто чекає геральта

Навіть в такій дрібниці, як те, хто зустрічає відьмака в маєтку по закінченню пригоди є кілька варіацій:

Таким чином, комбінації різних рішень в основній грі і dlc дозволяють створити вражаючу кількість варіантів кінцівки гри.