Google оновила дизайн chrome для відповідності стилю windows 11

13

За повідомленнями мережевих джерел, браузер google chrome отримав оновлений дизайн для більшої відповідності стилю програмної платформи windows 11. Візуальні зміни з’явилися в одній з останніх тестових збірок chrome canary, але для їх запуску необхідно активувати відповідний параметр на сторінці експериментальних функцій.

Зображення: windows latest

Що стосується змін вигляду chrome для windows, то на даний момент їх не так багато. Розробники оновили дизайн контекстних меню, які з’являються при натисканні правою кнопкою миші в будь-якому місці браузера або при відкритті будь-якого пункту меню. Закруглені кути вікон і ефекти тіні стали одним з помітних змін дизайну. Також відзначається поява експериментальної функції, активація якої робить прозорими контекстні меню оглядача.

Microsoft нещодавно підтвердила, що додатки, що використовують нові елементи дизайну, не впливатимуть на продуктивність операційної системи. Згідно з наявними даними, всі зміни ретельно тестуються на предмет впливу на загальну продуктивність. Це означає, що округлені кути вікон, перероблені меню та інші нововведення не будуть сповільнювати роботу платформи.

Зображення: windows latest

Новий дизайн chrome можна випробувати вже зараз. Для цього необхідно завантажити і встановити останню версію canary, на сторінці chrome: / / flags активувати параметр ” меню стилів windows 11» і перезапустити браузер. Швидше за все, це не останні зміни вигляду chrome, і незабаром версію оглядача для windows чекає більше нововведень.