В яндекс.погляді з’явився інструмент для тестування прототипів відеороликів

23

В яндекс.погляді з’явився інструмент для тестування бордоматіков-прототипів роликів на етапі розкадровки. Новий інструмент дозволить дізнатися, як аудиторія сприйме рекламу ще до початку відеовиробництва — на основі завантажених прототипів майбутнього ролика з намальованих кадрів з чорновою озвучкою і музикою. Маркетологи, креативні студії і продюсери зможуть протестувати свої ідеї на цільовій аудиторії, не чекаючи готового відео і маючи можливість внести корективи.респонденти, які відповідають обраним критеріям, оцінюють, наскільки майбутній ролик вирішує завдання бренду, розповідає корисну історію, а також відображає глобальні споживчі тренди (економія часу і грошей, спрощення життя і т.д.). Для більш точної оцінки будуть доступні міні-тести які допоможуть вибрати акторів, пекшоти і слогани, найкраще відображають ідею.

Результат тесту замовник отримає в проміжку від декількох годин до декількох днів — термін залежить від обраної аудиторії. При створенні опитування можна вибрати параметри респондентів із запропонованого списку. Результати тестування порівнюються з середньоринковими значеннями.

Ірина карпова, керівник сервісу яндекс.погляд:

«тести – логічний етап розвитку інструментів яндекс.погляд. Важливе завдання відеокреативів-викликати емоції у глядача і підштовхувати його до взаємодії з брендом. Тому при створенні креативів необхідно враховувати думку і реакцію аудиторії. Ми запустили тести, щоб бренди могли якомога раніше оцінити потенційний ефект і встигнути внести коригування ще на етапі прототипу».

До 17 жовтня можна буде отримати три тестування бордоматиків безкоштовно — для цього необхідно подати заявку на спеціальній сторінці. Кількість учасників обмежена. Надалі вартість одного тесту складе 25 тисяч рублів. Рекламодавці яндекса зможуть безкоштовно використовувати інструмент в рамках контрактів з розміщення відеореклами в мережі.

Сервіс яндекс.погляд з’явився в 2018 році. Він дозволяє за кілька днів провести за допомогою опитувань дослідження цільової аудиторії нового або існуючого продукту або сервісу. Платформою постійно користуються сотні компаній в росії. У 2020 році яндекс.погляд провів близько 7 млн інтерв’ю і допоміг знайти відповіді на запитання бізнесам різного масштабу-від стартапів до міжнародних холдингів, рекламодавцям яндекса, рекламним і дослідницьким агентствам, громадським організаціям.