Детективний трилер conway: disappearance at dahlia view від творців the occupation вийде 2 листопада на пк і консолях

67

Видавництво sold out і студія-розробник white paper games анонсували точну дату виходу свого детективного трилера conway: disappearance at dahlia view для пк і сучасних консолей.

Джерело зображень: steam

Conway: disappearance at dahlia view була представлена в рамках червневого випуску онлайн-презентації future games show і до недавнього часу очікувалася до релізу протягом осені.

Як стало відомо, conway: disappearance at dahlia view надійде в продаж 2 листопада поточного року для pc (steam), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch.

Події conway: disappearance at dahlia view розгортаються в невеликому англійському містечку далія в’ю зразка 1950-х років, де при загадкових обставинах пропадає восьмирічна дівчинка шарлотта мей.

Користувачам conway: disappearance at dahlia view в ролі детектива на пенсії роберта конвея належить очолити справу про зникнення шарлотти і розкрити похмуру таємницю далії в’ю.

Щоб докопатися до істини, головному герою доведеться спостерігати за діями жителів далії в’ю і допитувати їх, вирішувати головоломки, складати список підозрюваних і збирати воєдино докази.

До того ж в conway: disappearance at dahlia view обіцяють «напружену і емоційну історію» від вже знайомих з жанром розробників — в 2019 році white paper games випустила детективний трилер the occupation.