До rockstar games звернулися з проханням цензурувати gta v

14

опублікований на офіційному youtube каналі rockstar games трейлер grand theft auto v для консолей нового покоління зміг виділитися крім великої кількості дізлайков проявами цензури. Так зі столу майка пропала пляшка пива, а на стіні більше немає картини з дівчиною.

Цього разу представники лгбт спільноти, що працюють в ігровій індустрії великобританії, звернулися до rockstar games з проханням прибрати трансфобні моменти в грі. Аргументують вони це тим, що вихід нової версії повинен враховувати сучасні цінності і прищеплювати молодому поколінню їх. У зверненні було зазначено, що” рівні можливості насильства ” – не виправдання йому.

Автори звернення запропонували свою допомогу, якщо студія не знає з чого почати для “порятунку транс-життів”. У листі було згадано про відповідальність rockstar games не тільки перед ком’юніті, але і перед усім світом.

Поки rockstar games ніяк не відреагували на звернення, втім, навряд чи вони його врахують, адже тоді доведеться переробляти саму концепцію гри, а це точно не входить в плани розробників.