Додатки для мобільних. У повідомленнях google почалося оновлення дизайну в силі android 12

66

Компанія google в процесі підготовки до випуску своєї нової операційної системи android 12 , що отримала помітно оновлений дизайн, потроху змінює і зовнішній вигляд своїх фірмових додатків, що входять до її складу.

Цього разу зміни торкнулися додатка повідомлення призначеного для спілкування за допомогою sms/rcs на android пристроях.

У цьому додатку оновили інтерфейс меню роботи з вкладеннями (фотографії, gif-ки, контакти файли та ін.), які ви можете додавати до текстових повідомлень.

Якщо до цих при при натисканні кнопки (+) ми бачили меню з панеллю вибору типу вкладення у вигляді плиток (знімок екрана нижче зліва), то тепер в додатку з’явилося більш просте меню з круглими різнокольоровими кнопками в стилі дизайну android 12 material you (знімок екрана нижче праворуч).

Як бачимо, нове меню стало більш інтуїтивно зрозумілим, що повинно забезпечити підвищену зручність його використання. Серед кнопок ми бачимо також спеціальну кнопку відправки повідомлень в заданий користувачем час, якої не було до цього: щоб запланувати відправку повідомлення нам потрібно натиснути і тримати палець на кнопці відправки.

Нововведення зараз знаходиться на етапі тестування і поки доступно обмеженому колу користувачів останніх версій повідомлення бета. Схоже, що першими його отримають власники пристроїв з операційною системою android 12 на борту.

схожі матеріали: