Яндекс.телеміст 1.44.0

13

яндекс.телеміст – це відеозустрічки за посиланням. У телемості можна збирати робочі конференції, зустрічатися з сім’єю і влаштовувати відео-вечірки. Зустрічі не обмежені за часом – ви можете спілкуватися скільки завгодно, не турбуючись про те, що зустріч скоро закінчиться.

Створювати зустрічі легко! досить просто натиснути ” створити відеозустрічку» і відправити посилання друзям або колегам. Щоб створювати зустрічі, у вас повинен бути аккаунт на яндексі.

Підключатися до зустрічей ще легше — потрібно просто перейти за посиланням і натиснути кнопку «продовжити». Ваші знайомі зможуть приєднатися до зустрічі, навіть якщо у них немає аккаунта на яндексі.

Телеміст доступний на будь-якому пристрої-брати участь у відеозустрічках можна як з телефону, так і з планшета.

Якщо ви хочете бачити на зустрічі в телемості тільки співрозмовника, вимкніть своє відео для себе в налаштуваннях. Співрозмовник буде вас бачити, а ви самі себе — ні. Налаштування телемосту доступні на стартовому екрані та під час зустрічі.

На зустрічі можна бути навіть зі згорнутим телемостом. Якщо під час зустрічі згорнути додаток, ви будете чути співрозмовників, вони будуть чути вас, але відео працювати не буде.

Якщо на зустрічі щось пішло не так, повідомте нам з самого додатка яндекс.телеміст: натисніть значок “підтримка «і виберіть “підтримка”.