Xiaomi назвала 17 смартфонів, які отримають miui 12.5 enhanced edition в 2021 році

13

Кілька днів тому наші читачі могли вивчити список смартфонів xiaomi, які отримали останню версію miui 12.5. Деякі з них оновилися зовсім недавно, в той час як інші вже кілька місяців працюють на даній прошивці. Одночасно з цим ми відзначали, що ще як мінімум 40 смартфонів претендують на miui 12.5, але поки працюють на базі старої miui 12.

Поки багато наших читачів чекають виходу нової прошивки, xiaomi раптово оголосила про початок роботи над версією miui 12.5 enhanced edition. Вона повинна включати цілий ряд поліпшень, від швидкості роботи процесора, до автономності і багатьох інших функцій. Швидше за все, звичайний користувач нічого не помітить, адже подібні заяви звучать вже багато років, але нічого взагалі не змінюється. Насправді змінюється, адже помилок в прошивці в останні роки стало набагато більше.

У списку всього 17 смартфонів. В першу чергу туди увійшли всі апарати серії mi 11 і mi 10. Далі флагманські redmi k40 / pro і кілька телефонів poco. Останні є клонами старших смартфонів, тому багато наших читачів взагалі можуть не побачити їх в магазинах. Незважаючи на те, що офіційний вихід miui 12.5 enhanced edition намічений на 4 квартал поточного року, окремі апарати вже почали отримувати нову прошивку. Наприклад, глобальна версія доступна на mi 11x і poco f3. Про долю всіх інших інформації немає.

Відзначимо, що чутки про випуск miui 12.5 enhanced edition для всіх актуальних (більше 50) апаратах xiaomi не підтвердився. Китайська компанія вже випустила перші стабільні бета-версії, а ніяких даних про розробку додаткових оновлень не було. З високою часткою ймовірності це може означати тільки одне: miui 12.5 enhanced edition вийде на 17 смартфонів, ну а іншим доведеться чекати miui 13. Раніше повідомлялося, що остання з’явиться до кінця року, але враховуючи сам факт початку бета-тесту miui 12.5 enhanced edition, поки нам не варто навіть мріяти про появу перших образів miui 13.

P. S. У китаї, традиційно, з miui 12.5 enhanced edition все набагато краще, ніж на глобальному ринку. Є інформація, що в піднебесній стабілізацію не отримали тільки redmi k40 pro, mi 10s і mi 11x pro.