Враження від бета-тесту call of duty: vanguard

10

Цього року call of duty повертається до сеттингу другої світової війни, і можна було подумати, що ігровий процес стане трохи повільніше. Однак цього не сталося – принаймні, так точно не скажеш про мультиплеер.

Погравши командний бій в беті кілька годин, здається, що call of duty повернулася до епохи modern warfare 2 , у якої був один з кращих мережевих режимів в серії. vanguard , незважаючи на старі типи зброї, вийшла в міру швидкою і тактичною, що дозволяє отримувати задоволення від процесу.

Тим, кому сподобався перезапуск modern warfare 2019 року, швидше за все, гра здасться дещо швидкою, проте тут є геймплейні механіки з нього. А ще тепер на локаціях з’явилася часткова разрушаемость (найчастіше це перегородки і двері), що дещо змінює правила гри по ходу матчу.

При цьому, якщо вам хочеться більш тактичного і розміреного ігрового процесу, то тут є режим «битва чемпіонів», в якому команди по 2 або 3 людини б’ються на невеликій карті. Так як у кожної команди обмежене число життів, діяти доводиться акуратно і спільно.

До слова, карти, представлені в беті, цікаві. Вони досить середнього розміру, тому ситуацій, коли вбивають відразу після відродження, майже не відбуваються. Крім того, вони відмінно підходять під будь-який тип гри і не дозволяють снайперам (вбивство з одного попадання, до речі) засиджуватися на одному місці.

Зброя, яку дали випробувати, різноманітне; ви точно знайдете щось до душі. Звучить воно, правда, не так цікаво, як в modern warfare .

Що стосується технічної складової, то на playstation 5 все працює чудово. Звичайно, зустрічалися невеликі баги, які не заважали загальному процесу, але вже зараз мультиплеер vanguard грається чудово.

Гра надійде в продаж 5 листопада 2021 року для ps4, ps5, xbox one, xbox series і пк.