Як заробити на форумі?

799

Форум – це вид web-додатка, що дозволяє організувати спілкування відвідувачів web-ресурсу. Форум можна використовувати не тільки для спілкування та отримання корисної інформація, але і як інструмент для заробітку. Насамперед, увагу потрібно приділяти розвиненим і країнам, проектів, на яких хороша відвідуваність і багато людей. Так скільки можна заробити на форумі?

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Перший спосіб
  • Другий спосіб
  • Третій спосіб
  • Четвертий спосіб

Перший спосіб

Існує велика кількість форумів, які пропонують оплату за повідомлення або створення теми. Це відмінний вид заробітку для людей, які хочуть навчитися працювати в інтернет. Якщо форум присвячений заробітку в інтернет, ви можете використовувати його, як рекламну площадку, створюючи теми, проекти на яких працюєте, вказуючи свою партнерську посилання і тим самим запрошувати рефералів в свою команду. Крім оплати вашого повідомлення, ви отримуєте досвід від отриманої інформації і заробляєте авторитет учасників форуму, що в подальшому дасть перевагу.

Декілька форумів з оплатою за повідомлення:

  • Forumok.com
  • Qcomment

Другий спосіб

Якщо Ви є активним учасником якого ні будь форуму і створили хороше враження про себе, то цей спосіб може принести хороший заробіток. На форумах існує можливість залишати підписи до своїх повідомлень, які є чудовим способом поширювати рекламу.

Місце для підпису можна продавати, що дозволить отримати інструмент для пасивного доходу. Підпис купують учасники форуму, адміністрація багатьох проектів із задоволенням викуповує рекламні місця у Вашій підпису. Великих доходів ви не отримаєте, але заробити на хороший вечеря цілком можливо.

Давайте приблизно розрахуємо на який заробіток в місяць можна вийти використовуючи цей метод. Ви є активним учасником форуму, в підписі є можливість розмістити чотири рекламні посилання. Призначимо прийнятну ціну в 100 рублів за одну рекламну посилання на період 10 днів. За місяць ми отримаємо: 1200 рублів – з одного аккаунта. Якщо користуватися цим методом на трьох і більше форумах, виходить цілком солідний заробіток.

Третій спосіб

Щодня в інтернет з’являється величезна кількість нових форумів, для їх розвитку адміністрація придумує різні заохочення своїм учасникам. Даний метод скоріше за все не принесе особливої доходу в режимі “тут і зараз”, його можна охарактеризувати як можливість перспективного зростання.

На таких форумах, активним користувачам дарують подарунки, посади (модератор), що в подальшому може сприяти позитивно на Ваш фінансовий стан. Багато адміністратори виплачують зарплату своїм модераторам, використовуючи для цього частину отриманого доходу від реклами на форумі.

Четвертий спосіб

Створення власного форуму, можна віднести до найприбутковішому способу заробітку в цій індустрії. Але цей спосіб зажадає спочатку непоганих вкладень: установка CMS, оформлення, наповнення форуму інформацією, розкручування і просування. Найголовніше, потрібно не мало часу і зусиль для підтримки форуму в належному вигляді, інакше мало хто затримається на порталі де з’являється спам.

Я частий гість на багатьох форумах і люблю сам залишити коментарі або почитати цікаві новини від людей. Як Ви ставитеся до форумів ? Буду радий почути Ваші коментарі до статті.

З повагою, Віктор