Штучний інтелект являє небезпеку для майбутнього людства

353

Ілон Маск, заснував платіжну систему PayPal, компанію SpaceX та автомобільний завод Tesla, впевнений, що майбутнє не так райдужно, як ми вважаємо. З кожним днем штучний інтелект (ШІ) удосконалюється, і людям потрібно не відставати у розвитку, щоб зберегти перевагу над роботами. Інакше, результат може бути плачевним…

Ресурс Хроніка.інфо (з посиланням на Новини Ю) поширив опублікував заяву Ілона, яке той зробив на урядовому з’їзді WGS, що проходив днями у Дубаї.

Винахідник упевнений, що людський вигляд може опинитися на межі знищення, коли ІЇ перейде на якісно новий рівень і перевершить по можливостям людей.

  • Чому Android продовжує «лагают», а iOS — немає

Але найстрашнішим Маск вважає масове безробіття, з якою зіткнеться людство в найближчі десятиліття. Роботи почнуть замінювати людей у багатьох сферах життя, що спричинить масові скорочення. Як результат, народ залишиться без роботи, кількість голодуючого населення зросте. Це може стати причиною часткового вимирання.

“Зараз ми високо цінуємо стрімкий розвиток штучного інтелекту, який допомагає вирішувати складні завдання. Наприклад, в автомобілях Tesla використовується автопілот, що виключає потребу у водія. Дана категорія працівників може виявитися незатребуваною. І все це станеться швидше, ніж ми припускаємо”, – сказав Ілон Маск.