Святкова роздача ігор в epic games store, день 15-й, фінал: tomb raider (2013), rise of the tomb raider і shadow of the tomb raider

16

день 15-й (30 грудня): хоча сьогодні ще не останній день року, що минає, але з подарунками в epic games store на цьому фінал. Завершити безпрецедентну за своєю різноманітністю і цінності роздачу epic games вирішила воістину гучним мажорним акордом: всі бажаючі можуть забрати трилогію відеоігор-приквелів про пригоди лари крофт.

Так, в роздачі беруть участь tomb raider (2013) game of the year edition, rise of the tomb raider 20 year celebration і shadow of the tomb raider definitive edition. Всі дані проекти оповідають про становлення лари крофт як знаменитої розкрадачки гробниць. Всі три проекти були досить тепло прийняті публікою, проте остання частина-shadow of the tomb raider – в плані продажів зазнала провал: вони виявилися набагато нижче, ніж розраховувало видавництво square enix.

Проте, вся трилогія дуже гідна, тому подарунок дійсно цінний. На відміну від попередніх подарунків, роздача трилогії становлення лари крофт триватиме цілий тиждень-з сьогоднішнього дня і аж до вечора шостого січня.

день 14-й (29 грудня): на передостанній день марафону роздачі подарунків в epic games store всі бажаючі отримали можливість забрати у вічне користування метроідванію salt and sanctuary від колективу ska studios. Як і всі попередні акції, ця роздача триватиме рівно добу — до 30 грудня, 19:00 за московським часом.

Salt and sanctuary оповідає про те, як приречений моряк терпить корабельну аварію на таємничому острові, де, за законом жанру живе давнє, давно забуте людством зло. Проект є сумішшю метроідванії, в якій нас чекають динамічні битви в 2d, і розвиненою рольової гри, де важливі розвиток персонажа, його спорядження і вміння застосовувати заклинання.

Гра вийшла в світ в 2016 році і отримала дуже високі користувальницькі оцінки. Зараз ska studios працює над наступною грою з циклу-salt and sacrifice.

день 13-й (28 грудня): днями в мережу просочився список із залишковими іграми в рамках святкової роздачі в epic games store, і на сьогоднішній день в ній в якості подарунка був вказаний проект moving out. Що ж, витік в черговий раз виявилася правдивою, так що переходимо на відповідну сторінку і забираємо належний нам подарунок.

Moving out являє собою гумористичний симулятор переїзду. Проект на о-о-дуже великого любителя і цінителя. Вийшов він в позаминулому році і, м’яко кажучи, не здобув ніякої популярності.

До слова, якщо продовжувати вірити витоку, а не вірити їй ми сенсу не бачимо, то завтра в egs роздадуть метроідванію salt and sanctuary, а післязавтра, в останній день роздачі, влаштують залп з максимально «придатних» подарунків: tomb raider trilogy (tomb raider 2013, rise of the tomb raider і shadow of the tomb raider).

день 12 — й (27 грудня): з дорогими і воістину цінними роздачами подарунків в epic games store в рамках передноворічної акції поки пауза-треба чергувати нехай і непоганим, але все ж неліквідом. Так, сьогодні в egs стартувала роздача інді-пригоди mages of mystralia від невеликого колективу borealys games.

Mages of mystralia оповідає про те, як юний чарівник за допомогою власного розуму, фантазії і цілеспрямованості здатний навести порядок в королівстві містралія. Проект вийшов навесні 2017 року, отримав досить високі призначені для користувача оцінки, але охоплення аудиторії у нього виявився жахливо низьким. Можливо, сьогоднішня роздача посприяє викоріненню цієї несправедливості.

день 11-й (26 грудня): рік закінчується, а роздача подарунків в epic games store тільки набирає обертів, намагаючись «відігратися» за весь досить убогий на рівень подарунків рік. З сьогоднішнього дня і аж до завтрашнього вечора ви можете забрати в egs один з найцінніших і привабливих подарунків за три роки існування даного сервісу — control від студії remedy.

Control являє собою містичний екшен, в якому нам необхідно розібратися, що за паранормальна чортівня відбувається в бюро — організації, що займалася дослідженнями в області надприродних явищ.

Control вийшла в світ влітку 2019 року і отримала дуже високі користувацькі оцінки.

день 10-й (25 грудня): ще коли в мережі тільки з’явився витік про прийдешню передноворічну роздачу ігор в epic games store, автор витоку згадав, що на різдво (за григоріанським календарем) в магазині подарують prey (2017). Так воно і сталося: аж до завтрашнього вечора ви можете отримати в подарунок цей чудовий і обласканий критиками і гравцями проект.

Prey (2017) являє собою футуристичний екшен з елементами головоломки і хоррора, в якому нам випадає роль моргана ю, який опинився на дослідницькій космічній станції, захопленої тифонами — інопланетними істотами, здатними приймати вигляд чого завгодно, і явно мають намір атакувати землю. Щоб зупинити інопланетну загрозу, моргану самому належить частково стати інопланетянином, вивчивши їх надприродні здібності.

день 9-й (24 грудня): гігантська за своїми масштабами роздача ігор в epic games store триває. Сьогодні пропозиція оновилася, так що аж до завтрашнього вечора всі бажаючі зможуть забрати pathfinder kingmaker, та ще й у виданні enhanced plus.

Pathfinder kingmaker-рольова фентезійна гра, автори якої, хлопці з московської студії owlcat games, надихалися безсмертною класикою в особі baldur’s gate, arcanum, fallout і neverwinter nights. Гра з’явилася на світ в 2018 році і отримала в основному позитивні призначені для користувача оцінки.

день 8-й (23 грудня): зазвичай epic games роздає в своєму магазині в якості подарунків відвертий «неліквід» та інший багаторічний валежник, проте на святковій роздачі компанія, по всій видимості, вирішила відігратися за весь рік, забезпечивши гравців масою дуже гідних пропозицій. З сьогоднішнього дня і аж до завтрашнього вечора всі бажаючі можуть забрати у вічне користування рольовий проект vampyr від творців life is strange і remember me.

У vampyr ми граємо за лікаря-вампіра, якому належить постійно балансувати між своїм професійним обов’язком і спрагою крові, доступу до якої у нього за родом діяльності, самі розумієте, предостатньо. Гра вийшла влітку 2018 року і отримала досить теплі відгуки. Звичайно, навіть близько не шедевр, але пограти на разок — цілком гідно.

день 7-й (22 грудня): сьомий день святкової роздачі ігор в epic games store не віщував нічого цікавого. Передбачення частково збулося: з сьогоднішнього дня і аж до завтрашнього вечора користувачі epic games store можуть забрати досить непоганий тактичний проект про тварин-мутантів mutant year zero road to eden.

За сюжетом mutant year zero road to eden, ми потрапляємо в знищений в ядерній війні світ. Високий рівень радіації посприяв тому, що окремі види тварин, як то — лисиці, свині і навіть качки — мутували і розвинулися в плані інтелекту до рівня, порівнянного з людським. У завдання групи мутантів входить пошук едему-незайманою війною локації, де ще збереглася колишня життя. Такий собі оазис посеред ядерних пусток і руїн.

день 6-й (21 грудня): на шостий день святкової роздачі ігор в epic games store всі бажаючі можуть безкоштовно отримати у вічне користування кооперативний бойовик з динозаврами second extinction.

Проект являє собою шутер, в якому люди борються з відродженими динозаврами-мутантами за право одноосібного господарювання на землі. Проект поки представлений у вигляді гри в ранньому доступі, тому ставлення до нього має бути відповідним. Спочатку second extinction вийшла в steam і отримала вкрай негативні відгуки, які з часом і після випуску оновлень все ж виправилися, і на поточний момент складають 71 %. Що, до речі, досить мало: зазвичай в epic games store роздають ігри з рейтингом не нижче 80-85 %.

день 5-й (20 грудня): продовжуємо щодня поповнювати ігротеку epic games store подарунковими іграми. Сьогодні нашій увазі пропонують отримав дуже високі призначені для користувача оцінки картковий інді-проект loop hero.

За сюжетом loop hero, якийсь злий лич заточив світ у тимчасову петлю, в якій твориться нестерпний для мешканців цього світу хаос. Нам належить розірвати цей “порочне коло”, використовуючи для цього наявні ресурси і бонуси.

день 4-й (19 грудня): забрали remnant from the ashes в epic games store? забули? ну, тепер вже пізно, оскільки буквально тільки що пропозиція в магазині змінилося на нове. У рамках сьогоднішньої роздачі, яка триватиме рівно 24 години, всі бажаючі можуть забратиЗахоплююча детективна пригода the vanishing of ethan carter.

Даний проект з’явився на світ восени 2014 року. Гра оповідає про те, як детектив пол просперо розслідує в невеликому містечку ланцюжок трагічних подій, які приведуть його до зниклого хлопчика на ім’я ітан картер. У процесі проходження вам належить вирішувати загадки, шукати докази, пов’язувати воєдино події, а також користуватися надприродними здібностями пола просперо.

The vanishing of ethan carter отримала дуже теплі відгуки від гравців, хоча практично всі як один відзначають її вкрай невисоку тривалість.

день 3-й (18 грудня): практично феноменальна (минулого року було багатше) за своїми масштабами роздача подарунків в epic games store триває. На третій день акції нашій увазі представили кооперативний екшен remnant from the ashes.

Свого часу дана гра вже була роздана в epic games store, де виявилася однією з найбільш затребуваних в якості безоплатного дару: більше десяти мільйонів гравців отримали remnant from the ashes безкоштовно. Природно, на цей раз все буде скромніше: по-перше, і сама роздача триватиме всього добу, та й насичення відбулося ще рік тому. А новим користувачам у egs взятися практично нема звідки.

день 2-й (17 грудня): на другий день святкового марафону подарунків в epic games store стартувала роздача роуглайк-платформера neon abyss, в якому нам у складі «похмурого загону» необхідно «зі стріляниною прокладати собі шлях у безодню». Проект примітний тим, що локації в ньому еволюціонують, тому кожне нове проходження виходить унікальним.

Гра з’явилася на світ влітку минулого року і отримала дуже високі призначені для користувача оцінки. Цим, до слова, і унікальні роздачі в epic games store: так, в більшості випадків там дарують відвертий «неліквід», але з високими призначеними для користувача рейтингами.

день 1-й (16 грудня): про те, що epic games перед різдвяними та новорічними святами на повну потужність включить свій роздавальник безкоштовних ігор під назвою epic games store, нам відомо вже з минулого тижня. Сьогодні марафон подарунків офіційно стартував, і першим з прийдешніх подарунків стала пригодницька рольова гра shenmue iii.

Даний проект свого часу отримав масу критичних відгуків, але в цілому гравці сходилися на думці, що shenmue iii являє собою гідне продовження серії. Безкоштовно так точно згодиться.

Нагадуємо, що в рамках святкового марафону ігри будуть змінюватися кожну добу, так що часу на роздуми у вас мало: побачили новину — краще відразу забрати подарунок, щоб його не упустити.

Наступна подарункова гра — секретна. Чому? ну, очевидно, щоб не псувати новорічний сюрприз.