В Nokia мають намір відродити N-серію

278

Бренд Nokia вже нагадав про своє повернення, випустивши кілька вдалих моделей смартфонів для китайського ринку. Тепер у планах виробника – відродити колись популярну серію N.

Компанія Нокіа звернулася в патентне бюро Китаю з заявою про реєстрацію торгової марки Nseries. Швидше за все, це свідчить про намір “повернути до життя” одну з найбільш продаваних серій, яка трималася на піку продажів з 2005 по 2011 рік.

Варто нагадати, що права на Nokia перейшли у володіння пекінської компанії HMD Global. Мабуть, маркетинговий відділ запланував “гучний ” камбек” мультимедійних телефонів. Але чи буде він успішним?

Відзначимо, що представники N-серії мали якісні динаміки і робили чудові знімки, завдяки оптиці Carl Zeiss. На той час, дані моделі користувалися підвищеним попитом. Особливо вдалими виявилися N73 і N95.

Багато інтернет-користувачі вже висловили свій намір купити щось подібне, якщо Nokia дійсно випустить оновлені гаджети. Навряд чи вони будуть під управлінням Symbian OS, але це вже не настільки важливо.