Too kyo games працюють над проектом настільки божевільним, що не знають, чи зможуть вони його завершити

18

Too kyo games вміє привертати увагу, випускаючи кілька досить божевільних і креативних ігор, що не дивно, враховуючи, що в студію входять творці danganronpa і zero escape.

Дані творці взяли участь у великій статті, опублікованій японським сайтом 4gamer, в якій місцеві розробники поділилися своїми планами на наступний рік.

У той час як творець danganronpa казутака кодака і творець zero escape котаро учікоші розповіли про проекти, про які ми вже знаємо, включаючи tribe nine, enigma archives: rain code і ai: the somnium files – nirvana initiative, цікаве зауваження прийшло від іншого, можливо, менш відомого ( але не менш актуально) члена команди, такумі накадзави.

Накадзава згадав, що у студії є ряд ігор, які ще не оголошені, в тому числі одна, яка є “занадто божевільною” завданням, і він не знає, чи можна її завершити належним чином.

Якщо його ім’я незнайоме, нещодавно він керував world’s end club, а в минулому він написав і направив чимало відомих візуальних новел, в тому числі memories off і memories off 2nd.