Як відремонтувати ноутбук

8-9-2019

Как отремонтировать ноутбук
Ремонт ноутбуків в Києві – це популярна і затребувана процедура. Час від часу комплектуючі та деталі ноутбуків виходять з ладу. Найчастіше користувач не винен у трагедії, так як навіть виробник не може дати гарантію на весь термін експлуатації ноутбука його внутрішніх компонентів. Доктор зможуть вирішити будь-яку проблему в лічені дні. Ми пропонуємо провести ремонт ноутбуків в Києві за доступними для кожного клієнта цінами. У нашому Сервісному Центрі Ви зможете зробити безкоштовну діагностику і подальший ремонт таких основних брендів: Acer, Macbook, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт ноутбуков
В залежності від виду поломки і її складності, буде відрізнятися час і ціна ремонту. Іноді потрібно лише чистка, а іноді доведеться вдатися до заміни деяких деталей. Але навіть тоді ціна на ремонт ноутбуків знаходиться на середньому рівні, і дане питання обговорюється з клієнтом заздалегідь для обрання способу вирішення проблеми.
Якщо у комп’ютера є одна з цих проблем, то намагатися вирішити її самостійно – не потрібно, адже іноді це погіршує ситуацію. Тільки професійні майстри нашого СЦ проведуть діагностику, зовнішній огляд і зроблять висновок. При заміні деталей необхідно замовити нові запчастини і це забере більше часу. При цьому на роботу майстра і деталі діє гарантія, яка дозволить бути впевненим в терміні експлуатації ноутбука надалі. Якщо чекати сервісного ремонту вам не хочеться або термін гарантії вже закінчився, то професійний сервісний центр у Києві Техно. Доктор вирішить питання швидко і якісно.
Первинна діагностика ноутбука здійснюється на місці у Вашій присутності, якщо потрібно буде залишити ноутбук в сервісі для більш детальної діагностики, знадобиться до 3 днів, в дуже рідкісних випадках до 5 робочих днів. Але ми зацікавлені перевершити ваші очікування і провести діагностику максимально швидко.
Що робити, якщо ноутбук не включається.
Ноутбук може не включатися з багатьох причин, від банально не робочого блоку живлення, так і до виходу з ладу материнської плати. Єдине що ми настійно радимо, так це не ремонтувати ноутбук самостійно або у не надійних сервісних центрів. Це може спричинити за собою повних вихід з ладу компонентів які не можливо буде відремонтувати.
Хотілося б зазначити, що ми надаємо гарантію на всі пристрій в цілому, а тільки на ті роботи які ми робили, а так само на те, що ми не зможемо дати гарантію на техніку яка якимось чином взаємодіяла з вологою або рідиною.