Геймер грає в final fantasy 7 remake, використовуючи реальний контролер у вигляді бастер меча

19

Пошук способів зробити ігри більш захоплюючими і реальними має бути однією з найбільш складних завдань, що стоять перед розробниками. Важко уявити, як деякі ігри та їх оточення можуть виглядати краще, ніж вони вже є. Це одна з причин, чому dualsense ps5 по праву отримав стільки похвали за останній рік.

Playstation також зробила велику роботу у відділі віртуальної реальності з абсолютно новим поглядом на концепцію у вигляді playstation vr 2, над якою зараз працюють. Тим часом spooky louis 64 працює над тим, що десь між dualsense і ps vr. Повнорозмірний бастер меч( buster sword), який можна використовувати, граючи за клауда в final fantasy 7 remake.

Ви можете побачити неймовірний контролер у дії вище. Коли він повертає контролер і використовує його для захисту, клауд імітує ті ж рухи. Spooky пояснює, що в даний час це лише прототип. Вага леза в порівнянні з відносно крихітною рукояткою, є однією з проблем, які опрацьовуються. Клауд ніколи не розголошував, як йому вдавалося тримати громіздкий меч без шкоди для зап’ясть в оригінальній ff7 або рімейку.

Це не перший раз, коли він експериментує зі створенням власних альтернативних контролерів. Раніше в цьому місяці він використовував ring-con від ring fit adventure, щоб пройти через eorzea в final fantasy 14. Довгий список проектів, якими spooky louis 64 поділився з усім світом, також включає в себе гру в call of duty з бонго з donkey konga і використання бананів для перемоги над фінальним босом в dark souls 3.

Є чимало спроб відтворити бастер меч в реальному житті. Більшість з них обертаються навколо косплея, пов’язаного з клаудом, хоча на відміну від косплея, тут ви використовуєте зброю в грі. Однак, як показує кінець відео, якщо у вас коли-небудь з’явиться можливість спробувати це на собі, переконайтеся, що ви робите це в дійсно великій, бажано майже порожній кімнаті.