Як створити ідеально чистий робочий стіл Windows 10

419

Операційні системи компанії Microsoft орієнтовані на величезну кількість різношерстих користувачів: офісних працівників, справжніх профі, дизайнерів, гравців, студентів. Після виходу нової версії Windows 10, користувачі, які звикли до інтерфейсу старої OS, дещо загубилися. Новинка принципово відрізняється від старої системи і не тільки зовнішнім виглядом. З’явилися нові функції, про які раніше навіть не чули. Для багатьох це стало справжньою проблемою. І не залежно від того, чи використовуєте ви новий гаджет з Віндовс 10 або більш стару машину, яка була модернізована, завжди знайдеться те з чим буде складно впоратися. Сьогодні розповімо дві маленькі хитрощі, як зробити чистий робочий стіл Windows 10.

І так, поїхали!

Рада перший!

Якщо на планшеті встановлено величезну кількість додатків, кілька ігор, але ви фанат ідеально чистих робочих столів (як більшість юзерів). Не хочете, щоб на Початковому екрані, куди додаєте ярлики для запуску потрібних програм, був довгий список з прокруткою вниз? Хоча і прокручувати дуже просто навіть без миші – жест двома пальцями вгору або вниз по тачпаду.

Так от, в цьому випадку знадобиться можливість Початкового екрану розширяться верх і вправо. Для цього достатньо потягнути за верхню праву або його кордон, і вуаля, брюки перетворюються на елегантні шорти! Все поміщається, ніяких прокручувань.

У разі, якщо навіть це не допомогло (ну дуже багато тайлів на робочому столі), то в «Центрі повідомлень» просто клікаємо на «Планшетний режим» – весь робочий стіл перетворюється в Початковий екран.

Порада друга!

Дуже часто необхідно мати під рукою якийсь із пунктів налаштувань параметрів Windows, наприклад, «Оновлення та безпека». Кожен раз лізти в Пуск – Параметри і вибрати необхідну функцію може набриднути. Щоб позбавити себе від довгої рутинної операції, варто додати необхідний пункт Параметрів на Початковий екран в якості ярлика.

Як це зробити? Та дуже просто – достатньо клікнути правою кнопкою миші (або затримати палець на потрібному пункті, якщо у вас пристрій з сенсорним екраном) і вибрати «Закріпити на початковому екрані». Таким же способом можна додати ярлики системних дисків та інші файли, які ви використовуєте.

Елементарні дії допомагають економити час, організовувати робочий простір так, як бачите його ви, і виконувати роботу більш невимушено і зручно. Тепер ви знаєте, як зробити чистий робочий стіл Windows 10!

Ці та інші не менш корисні експерименти дивіться на YouTube каналі Impression Electronics, в рубриці «Лайф-хак від Impression»! Підписуйтесь, діліться відео, коментуйте!