Sony провела чергове коригування цін в російському ps store-подорожчало більше 80 ігор

55

Портал psprices, що відстежує зміни вартості ігор в консольних цифрових магазинах, 10 жовтня зафіксував чергову хвилю подорожчання в російському сегменті playstation store.

Джерело зображення: atlus

Цього разу зміна цін торкнулася понад 80 позицій і слідом за червневим коригуванням поширилося на проекти самих різних видавництв, включаючи sega, capcom, bandai namco entertainment, electronic arts, ubisoft і так далі.

Зокрема, днями в російському ps store подорожчали відразу два видання persona 5 royal (стандартне і повне), розширені версії dark souls 3 і xcom 2, а також максимальний комплект alien: isolation.

Крім того, список «жертв ” включає:

Подорожчали ігор в росії (джерело зображення: psprices)

Найбільшим стрибком відзначилася sword art online alicization lycoris — її розширене видання подорожчало більш ніж на 1600 рублів, — а в більшості випадків ціна зросла на 350-1300 рублів.

Попереднє масове подорожчання ігор в playstation store сталося в кінці вересня 2020 року: аж до 5 тис.рублів зросла вартість відразу декількох сотень проектів від різних компаній.

Як пояснили тоді в sony interactive entertainment, японський платформодержатель провів коригування цін на продукцію ps store у зв’язку зі зміною ринкових умов і, судячи з усього, продовжує це робити.