Norton Online Backup: що це за програма і чи потрібна вона

340

Доброго дня. Впевнений, що багато з Вас стикалися з додатками компанії Нортон, яка є розробником корисного для оптимізації і забезпечення захисту від вірусів. Але сьогодні хочу розповісти про іншому інструменті – Norton Online Backup, що це за програма і чи потрібна вона.

Огляд утиліти

Люблю тестувати різний софт і розповідати про це своїм читачам. Ось сьогодні добрався до цього рішення для створення резервних копій. На перший погляд, що тут незвичайного? Подібних програм в інтернеті «хоч греблю гати».

Давайте розбиратися поступово! Щоб скористатися послугою, необхідно завантажити Norton Online Backup з офіційного сайту. Там же можна ознайомитися з детальним описом. Ось деякі ключові моменти:

  • Швидкий і безпечний процес створення резервних копій важливої для Вас інформації;
  • Дані надійно захищені сучасними алгоритмами шифрування;
  • Всі файли зберігаються в «хмарі», що спрощує процедуру передачі між різними пристроями;
  • Проста настройка займає лічені хвилини. Після цього утиліта працює на автоматі;
  • Підтримуються різні операційні системи Mac, Windows.

Якщо описати дане рішення кількома словами – ми маємо справу з «віртуальним диском», обсяг якого становить 25 Гб (можна розширити, вибравши індивідуальний тариф). Можете встановлювати на п’ять комп’ютерів (максимум) і користуватися ним протягом року всього за 1749 рублів. Ця цифра актуальна на момент написання статті.

Разом з цим, Ви отримуєте доступ до зрозумілому інтерфейсу, де можна переглядати доступне кількість гігабайт, виконувати відновлення безпосередньо з хмари або завантажувати бекапи.

Norton Online Backup: що це за програма і чи потрібна вона

У налаштуваннях можна вказати, які типи файлів будуть резервуватися і відправлятися в «хмара», як часто буде запускатися процес створення бекапів швидкість, з якою здійснюється обмін даними:

Norton Online Backup: що це за програма і чи потрібна вона

Чи варто довіряти Norton Online Backup? Якщо враховувати багаторічний досвід компанії у створенні програм для прискорення роботи комп’ютера, захисту особистих даних від вірусів і інших дій зловмисників, можна зробити очевидний висновок:

Нортон Онлайн Бекап – заслуговує довіри, про що свідчать численні позитивні відгуки. Та й ціна питання не настільки висока, якщо враховувати рівень безпеки і Ваш спокій.

Невелике уточнення! Рекомендується використовувати цей софт тільки, якщо у Вас є швидкісний доступ до мережі інтернет. При слабкому з’єднанні, постійних розривах – може відбутися втрата даних, порушена цілісність файлів.

Як видалити Norton Online Backup?

Якщо Ви маєте намір з якихось причин «знести» додаток, зробити це можна звичайним способом:

  • Відкриваємо «Провідник» (значок «мій комп’ютер») і в правому верхньому куті клікаєм по напису: «Видалити / змінити».

Norton Online Backup: що це за програма і чи потрібна вона

  • Відкриється перелік встановлених програм. Потрапити в цю локацію можна і через «Панель управління» (пункт «Програми та компоненти»). Знаходимо в списку непотрібний софт і клацаємо по ньому правою кнопкою мишки, потім вибираємо з меню «Видалити».
  • Після кількох кроків з підказками, очистити ПК від цього софта. Але щоб прибрати його повністю (із реєстру, дисків), рекомендую скачати CCleaner і з його допомогою знайти всі помилки і «сліди».

До речі, щоб на час відключити Нортон, слід в його налаштуваннях вибрати пункт «Manual» в розділі планування. Після цього створення резервних копій буде здійснюватися тільки при натисканні на кнопку, а не автоматично.

Що за програма Norton Online Backup – ми розібралися. Варто нею користуватися – вирішувати Вам! Якщо є питання – пишіть коментарі!

З повагою, Віктор