Apple не поверне fortnite в app store ще 5 років. “брехуни!”- тім суїні

20

Після закінчення суду над apple і epic games стало відомо, що конфлікт далеко не вичерпаний. Незважаючи на рішення судді допустити сторонні методи оплати внутрішньоігрових покупок в app store, саму fortnite в магазин не повернуть — ні на iphone, ні на mac.

Адвокат apple вказав в листі epic games про намір компанії не відновлювати epic games в статусі розробника, тобто фактично заборонити що-небудь розробляти під ios і macos. Що ж стосується fortnite-то apple буде судитися з epic games і далі і весь цей час до останньої апеляції має право не повертати гру в свій магазин.

Звичайно, це сильно розчарувало тіма суїні — як він стверджує, apple цілий рік наполягала на тому, щоб epic games була на одних умовах з усіма іншими розробниками, і тепер, коли epic games на це погодилася, apple її обдурила.

Apple lied. Apple spent a year telling the world, the court, and the press they’d “welcome epic’s return to the app store if they agree to play by the same rules as everyone else”. Epic agreed, and now apple has reneged in another abuse of its monopoly power over a billion users.

— tim sweeney (@timsweeneyepic) september 22, 2021